Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes Të gjitha në Kosovë

0303 , 57
0404 , 28
112 , 20
207 , 24
208 , 50
210 , 13
215 , 15
301 , 1
303 , 4
307 , 4
308 , 19
310 , 15
315 , 40
404 , 9
405 , 9
407 , 25
408 , 10
409 , 5
410 , 25
412 , 31
416 , 36
508 , 8
550 , 6
614 , 16
809 , 3
811 , 4
814 , 67
815 , 17
816 , 1
818 , 11
DAF , 2
Integro , 13
MB , 56
Model Tjeter , 232
Neoplan , 2
Sprinter , 445
Tam , 4
Vito , 2
Vito , 65
MB 100 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 16:27 Makina udhëtimi , Vushtrri

Mercedes 313 CDI TRANSPOTER

11 950 EUR

24 Nën 20:17 Makina udhëtimi , Pejë

Mercedes sprinter 313cdi Maxi 14Ulse nga zvicrra 2002

9 800 EUR

22 Nën 20:06 Makina udhëtimi , Gjakovë

Minibus Sprinter

18 Nën 15:23 Makina udhëtimi , Klinë

Mercedes sprinter

16 Nën 15:21 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet

22 900 EUR

16 Nën 14:36 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet

14 999 EUR

06 Nën 10:11 Makina udhëtimi , Lipjan

Setra 315 UL

06 Nën 10:11 Makina udhëtimi , Lipjan

Mercedes 815

14 Tet 18:13 Shitorja Makina udhëtimi , Vushtrri

Mercedes 614 D viti 2005 me dogan

9 300 EUR

08 Tet 21:44 Makina udhëtimi , Malishevë

Mercedes Sprinter

5 500 EUR

30 Sht 11:36 Makina udhëtimi , Gjakovë

Autobus Mercedes

22 Sht 09:32 Makina udhëtimi , Viti

Në shitje 815

8 000 EUR

21 Sht 10:55 Makina udhëtimi , Prishtinë

Mercedes benz 404 95

14 EUR

19 Sht 10:42 Makina udhëtimi , Besianë

Kombibus Mercedes210

1 600 EUR

13 Sht 11:29 Makina udhëtimi , Besianë

Shitet mercedes vito 115 cdi.

13 Sht 06:00 Makina udhëtimi , Vushtrri

Sprinter 312 minibus

6 900 EUR

11 Sht 23:58 Makina udhëtimi , Besianë

Mercedes vito 111cdi

11 Sht 15:42 Makina udhëtimi , Besianë

Shitet

31 Gush 22:10 Makina udhëtimi , Pejë

shitet sprinter kiper 7 ulse

4 700 EUR

31 Gush 16:31 Makina udhëtimi , Prishtinë

Autobus

3 750 EUR

29 Gush 15:13 Makina udhëtimi , Drenas

Mercedes vito

3 700 EUR

28 Gush 13:34 Makina udhëtimi , Prishtinë

Srinter 413 me 20 ulse

75 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

12 Gush 04:54 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

12 Gush 04:16 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

10 Gush 17:39 Makina udhëtimi , Pejë

Shitet autobus Mercedes 350 tourismo

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione