Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes 416 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes 416 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Nën 11:11 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Sprinter 416cdi viti 2005

9 900 EUR

20 Tet 19:39 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Sprinter 416cdi 22ulse+1

9 900 EUR

04 Tet 15:02 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Sprinter 416cdi 22ulse+1

9 900 EUR

26 Sht 17:41 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Sprinter 416cdi 22ulse+1

9 900 EUR

30 Qer 10:15 Makina udhëtimi , Prishtinë

Sprinter

08 Qer 18:00 Makina udhëtimi , Prishtinë

Sprinter 416

03 Qer 23:50 Makina udhëtimi , Prishtinë

Sprinter 416

15 Mar 20:54 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet SPRINTERI 18+1 ulese me bagazh te madh

7 000 EUR

26 Dhj 17:52 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Mercedes sprinter 416

6 000 EUR

17 Jan 20:52 Makina udhëtimi , Mitrovicë

mini bus

23 Tet 17:12 Makina udhëtimi , Prizren

Shitet Sprinter

04 Tet 20:20 Makina udhëtimi , Prishtinë

Sprinter

9 000 EUR

28 Nën 21:52 Makina udhëtimi , Besianë

Mercedes 416 CDI/ 2004 Klim

9 000 EUR

22 Sht 13:37 Makina udhëtimi , Prishtinë

autobus

17 Sht 06:38 Makina udhëtimi , Besianë

sprinter

31 Gush 18:33 Makina udhëtimi , Besianë

Minibus

1 EUR

20 Gush 20:14 Makina udhëtimi , Besianë

Minibus

5 500 EUR

16 Korr 00:12 Makina udhëtimi , Besianë

Minibus

1 EUR

16 Korr 00:11 Makina udhëtimi , Besianë

Minibus

1 EUR

23 Qer 16:29 Makina udhëtimi , Besianë

Minibus

1 EUR

18 Jan 15:03 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Mercedes benz 416

9 000 EUR

16 Jan 16:40 Makina udhëtimi , Vushtrri

Mercedes benz sprinter

03 Dhj 21:39 Makina udhëtimi , Drenas

Mercedes Sprinter 416 2003

02 Dhj 21:29 Makina udhëtimi , Prishtinë

autobus

26 Tet 15:35 Makina udhëtimi , Prishtinë

Autobus setra 417 hdh

55 000 EUR

31 Korr 22:39 Makina udhëtimi , Besianë

Minibus

1 EUR

05 Qer 16:11 Makina udhëtimi , Besianë

Minibus sprinter 416

31 Maj 21:03 Makina udhëtimi , Lipjan

Setra sprinter

31 Maj 00:55 Makina udhëtimi , Lipjan

Sprinter

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes 416 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione