Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes MB Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes MB | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 13:15 Makina udhëtimi , Prishtinë

Mercedes mb311 cdi

4 300 EUR

02 Nën 10:16 Makina udhëtimi , Vushtrri

Minibus Mercdes

1 600 EUR

10 Tet 18:06 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Autobus

21 Gush 11:36 Makina udhëtimi , Vushtrri

Minibus kombi bus Merc MB

1 600 EUR

02 Pri 22:55 Makina udhëtimi , Lipjan

Kamion mercedes atego 1223

11 000 EUR

02 Shk 20:42 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet mercedesi

1 900 EUR

03 Jan 16:30 Makina udhëtimi , Vushtrri

Mercedes benz 13 17 kamion 6t

3 500 EUR

23 Dhj 23:45 Makina udhëtimi , Ferizaj

shtet ose ndrrohet

1 655 EUR

19 Nën 21:10 Makina udhëtimi , Burim

Autobusi

19 Nën 20:16 Makina udhëtimi , Prishtinë

autobus

9 999 EUR

19 Nën 14:05 Makina udhëtimi , Prishtinë

auto bus

9 999 EUR

29 Tet 22:23 Makina udhëtimi , Mitrovicë

minibus Mercedes

6 000 EUR

10 Tet 18:17 Makina udhëtimi , Prizren

Kamian

5 400 EUR

10 Gush 06:04 Makina udhëtimi , Vushtrri

Minibus MB 516

30 000 EUR

17 Korr 23:12 Makina udhëtimi , Prishtinë

shtet ose ndrrohet me pikabi MB-100

550 EUR

18 Qer 08:35 Makina udhëtimi , Kaçanik

URGJENT shitet

1 800 EUR

12 Qer 18:28 Makina udhëtimi , Mitrovicë

mini bus 409

3 600 EUR

14 Maj 13:24 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Tourismo

12 Maj 19:00 Makina udhëtimi , Pejë

Mb 100

08 Maj 11:51 Makina udhëtimi , Prishtinë

shitet kombi mercedes 208cdi

5 800 EUR

12 Pri 04:21 Makina udhëtimi , Fushë Kosovë

Shitet autobusi 405

4 500 EUR Price Reduced

27 Mar 22:42 Makina udhëtimi , Kastriot

emb100

10 Shk 16:20 Makina udhëtimi , Besianë

Mercedes 312 D

4 700 EUR

05 Shk 10:07 Makina udhëtimi , Shtime

autobus srtra 215 hr me klim

05 Shk 09:59 Makina udhëtimi , Shtime

setra 215 hr me klim

26 Jan 17:50 Makina udhëtimi , Skenderaj

setra ul

10 Jan 11:49 Makina udhëtimi , Gjakovë

Mercedes sprinter 312 D

3 500 EUR

10 Jan 11:37 Makina udhëtimi , Gjakovë

Sprinter 312 D

3 500 EUR

06 Dhj 12:19 Makina udhëtimi , Viti

Mercedes

999 EUR

13 Nën 11:55 Makina udhëtimi , Prishtinë

Shitet busi Mercedes 311

7 800 EUR

09 Nën 13:12 Makina udhëtimi , Prizren

Sprinter 313 CDI

16 Sht 17:07 Makina udhëtimi , Prizren

Mercedes Benz 350

24 Gush 21:51 Makina udhëtimi , Burim

Shes Autobusin e tipit Mercedes

5 000 EUR

17 Korr 08:50 Makina udhëtimi , Prishtinë

Shes MB100 1993

1 700 EUR

16 Korr 17:01 Makina udhëtimi , Prishtinë

MB100 8+1 ulese

1 700 EUR

18 Qer 17:12 Makina udhëtimi , Pejë

Autobus me kontroll nga Zvicrra

6 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes MB | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione