Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:53 Makina udhëtimi , Prishtinë

Autobus Citaro

1 EUR

13 Sht 06:00 Makina udhëtimi , Vushtrri

Sprinter 312 minibus

6 900 EUR

29 Gush 15:13 Makina udhëtimi , Drenas

Mercedes vito

3 700 EUR

28 Gush 13:34 Makina udhëtimi , Prishtinë

Srinter 413 me 20 ulse

75 EUR

10 Gush 17:39 Makina udhëtimi , Pejë

Shitet autobus Mercedes 350 tourismo

07 Gush 17:48 Makina udhëtimi , Gjilan

shes kamion

28 Korr 14:03 Makina udhëtimi , Prizren

Mercedes travego 16RHD-M

20 000 EUR

28 Korr 14:03 Makina udhëtimi , Prizren

Mb travego

21 000 EUR

19 Korr 14:07 Makina udhëtimi , Fushë Kosovë

Shitet minibusi

3 900 EUR Price Reduced

19 Korr 11:18 Makina udhëtimi , Prizren

Mercedes travego RHD-M

20 000 EUR

19 Korr 10:10 Makina udhëtimi , Prizren

Mercedes travego RHD-M

20 000 EUR

17 Korr 13:34 Makina udhëtimi , Mitrovicë

bagazh autobusi

04 Korr 03:19 Makina udhëtimi , Prishtinë

Shlep Mercedes Benz Sprinter 515

25 000 EUR

20 Qer 23:33 Makina udhëtimi , Therandë

Blet transport

04 Qer 04:41 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shes Mercedes Benz Sprinter 311 CDI 2.2

7 000 EUR

03 Qer 22:33 Makina udhëtimi , Kaçanik

Shitet autobusi setra

1 EUR

27 Pri 10:23 Makina udhëtimi , Gjakovë

Shitet Autobusi

20 000 EUR

24 Pri 17:10 Makina udhëtimi , Prizren

setra

1 EUR

12 Pri 20:39 Makina udhëtimi , Kaçanik

Shitet autobusi Setra 211

1 EUR

08 Pri 00:25 Makina udhëtimi , Ferizaj

Actros 18-45

11 EUR

06 Pri 15:40 Makina udhëtimi , Ferizaj

Actros 18-41

11 EUR

27 Mar 17:22 Makina udhëtimi , Prishtinë

Kombi Mercedes 311 CDI

4 200 EUR

03 Mar 11:29 Makina udhëtimi , Prishtinë

Mercedes- Benz Citaro

29 000 EUR

01 Mar 21:15 Makina udhëtimi , Drenas

Mercedes vito

4 450 EUR

25 Shk 22:27 Makina udhëtimi , Vushtrri

Autobusi

4 200 EUR

05 Shk 19:10 Makina udhëtimi , Shtime

autobus setra 315

03 Shk 21:13 Makina udhëtimi , Lipjan

Mercedes 33-35 Gjendje super tmir

03 Shk 13:03 Makina udhëtimi , Shtime

autobus setra 315

03 Shk 12:58 Makina udhëtimi , Shtime

autobus setra 315

17 Jan 11:21 Makina udhëtimi , Ferizaj

315 HDH 2002

03 Jan 20:04 Makina udhëtimi , Deçan

Shitet Mercedes-sprinter 311CDI AutoMatik

48 EUR

23 Dhj 10:13 Makina udhëtimi , Prizren

Shitet mercdes bez kombi

17 Dhj 21:55 Makina udhëtimi , Prishtinë

Mercedes Benz 350 tourismo

15 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione