Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes Sprinter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Sprinter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Nën 20:17 Makina udhëtimi , Pejë

Mercedes sprinter 313cdi Maxi 14Ulse nga zvicrra 2002

9 800 EUR

18 Nën 15:23 Makina udhëtimi , Klinë

Mercedes sprinter

31 Gush 22:10 Makina udhëtimi , Pejë

shitet sprinter kiper 7 ulse

4 700 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

18 Gush 04:01 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

12 Gush 04:54 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

12 Gush 04:16 Makina udhëtimi , Skenderaj

Mercedes Sprinter

16 500 EUR

30 Korr 00:17 Makina udhëtimi , Lipjan

Minibus

10 000 EUR

25 Korr 02:14 Makina udhëtimi , Deçan

Sprinter 24 ulse

8 000 EUR

05 Qer 20:39 Makina udhëtimi , Prizren

Sprinter 413

5 500 EUR

03 Maj 11:46 Makina udhëtimi , Prizren

Sprinter 416

5 500 EUR

03 Pri 13:34 Makina udhëtimi , Pejë

Shitet Mercedes sprinter 2011

19 Jan 23:04 Makina udhëtimi , Lipjan

Mercedes-Benz Sprinter

10 500 EUR

27 Dhj 23:56 Makina udhëtimi , Deçan

Mercedes-sprinter-311CDI Auto Matik

4 800 EUR

17 Dhj 12:26 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Sprinter

13 Tet 22:16 Makina udhëtimi , Drenas

Shes Sprinterin 2.3 Disel

3 100 EUR

25 Sht 23:51 Makina udhëtimi , Gjakovë

minibus

14 500 EUR

01 Sht 01:03 Makina udhëtimi , Therandë

Shitet Mercedes benz sprinter

1 EUR

21 Qer 23:23 Makina udhëtimi , Prizren

Sprinter 416

6 000 EUR

29 Maj 16:01 Makina udhëtimi , Prishtinë

Sprinter shlep

09 Mar 21:48 Makina udhëtimi , Prizren

Sprinter 209

03 Mar 09:19 Makina udhëtimi , Gjakovë

minibus

03 Shk 10:30 Makina udhëtimi , Therandë

minibus

10 500 EUR

02 Jan 12:38 Makina udhëtimi , Therandë

Sprinter

2 500 EUR

14 Dhj 16:37 Makina udhëtimi , Gjakovë

Setra

21 500 EUR

25 Nën 15:01 Makina udhëtimi , Prishtinë

Mercedes Sprinter 312

4 200 EUR

18 Nën 14:20 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet kamioneta

3 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Sprinter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione