Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të reja dhe të përdorura për udhëtim | Mercedes, Iveco, Man, VW dhe marka tjera

Iveco , 129
Mercedes , 316
Fiat , 3
Ford , 38
Iveco , 1
MAN , 36
MAN , 1

Makina udhëtimi të reja dhe të përdorura në shitje në Kosovë. Blej autobus, minibus, autobartje, kombi, kamion, rimorkio, autobus minibus dhe lloje tjera të makinave për udhëtim në MerrJep.com. Gjej ofertën ideale në mesin e 3.515 shpalljeve për makina udhëtimi.

29 Nën 15:09 Makina udhëtimi , Pejë

Setra 309 hd

17 Nën 12:42 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet

7 999 EUR

16 Nën 17:17 Makina udhëtimi , Deçan

FORD RANGER 2.5 TDCI

8 700 EUR

16 Nën 15:21 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet

22 900 EUR

16 Nën 15:14 Makina udhëtimi , Ferizaj

Iveko

7 999 EUR

16 Nën 14:36 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet

14 999 EUR

08 Nën 11:16 Makina udhëtimi , Prizren

Setra 315 HD

27 Tet 00:54 Makina udhëtimi , Pejë

Shitet Setra 315 Hdh 2001

25 Tet 10:34 Makina udhëtimi , Kaçanik

Neoplan N516 SHDL. 2003. 57 ulese

13 000 EUR

24 Tet 21:48 Makina udhëtimi , Shtime

MAN TGS 41.510 8x4 BB

116 000 EUR

14 Tet 18:13 Shitorja Makina udhëtimi , Vushtrri

Mercedes 614 D viti 2005 me dogan

9 300 EUR

08 Tet 12:18 Makina udhëtimi , Pejë

Setra 315 H

10 Gush 17:39 Makina udhëtimi , Pejë

Shitet autobus Mercedes 350 tourismo

19 Korr 11:18 Makina udhëtimi , Prizren

Mercedes travego RHD-M

20 000 EUR

19 Korr 10:10 Makina udhëtimi , Prizren

Mercedes travego RHD-M

20 000 EUR

01 Qer 08:52 Makina udhëtimi , Gjakovë

SETRA 317 GT H

05 Maj 11:18 Makina udhëtimi , Klinë

Setra 315 GT

03 Maj 13:13 Makina udhëtimi , Gjakovë

SETRA 315 GT HD

14 Shk 15:12 Makina udhëtimi , Ferizaj

AUTOBUS SETRA/MAN

23 Jan 12:45 Makina udhëtimi , Rahovec

Neoplan u shit

8 500 EUR

20 Jan 13:39 Makina udhëtimi , Prizren

setra

1 EUR

17 Jan 11:21 Makina udhëtimi , Ferizaj

315 HDH 2002

16 Jan 11:27 Makina udhëtimi , Ferizaj

315 hdh

16 Jan 11:16 Makina udhëtimi , Ferizaj

315

16 Jan 10:48 Makina udhëtimi , Ferizaj

Setra 315 gt hd 1999

07 Tet 07:07 Makina udhëtimi , Klinë

shitet mercedes viti 115 2010

5 900 EUR

29 Sht 13:14 Makina udhëtimi , Prizren

Mercedes 0350

18 Sht 02:56 Makina udhëtimi , Pejë

Setra 328 DT

06 Gush 19:25 Makina udhëtimi , Pejë

Shitet Setra 315 Hdh 2001

31 Maj 15:57 Makina udhëtimi , Deçan

SETRA 215 H

09 Maj 10:00 Makina udhëtimi , Gjakovë

autobus setra 315HD

Blej autobus, autobus minibus, kamion, kombi, autobartje të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Platforma e MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Gjej ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makina për udhëtim të reja dhe të përdorura në shitje të markave të ndryshme në MerrJep.com.


Të gjitha llojet e makinave për udhëtim në shitje


Makina për udhëtim në shitje në gjithë Kosovën. Gjej ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme për makina udhëtimi si Sprinter Mercedes Benz 313 CDI, Autobus Mercedes Tourismi Setra R16, Autobus Setra 431 DT, Furgon, Minibus Volkswagen Agen Crafter, Minibus Iveco Daily, Autobusa Man, Marimang Kran dhe makina tjera udhëtimi të llojeve dhe modeleve tjera.


Blej dhe shit makina udhëtimi të reja dhe të përdorura në MerrJep.com


Shiko shpalljet për makina udhëtimi të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën. Blej autobus, minibus, autobartje, kombi, kamion, rimorkio, autobus minibus, furgon të markave Mercedes, Setra, VW Volkswagen, Iveco, Man dhe marka tjera për makina udhëtimi në MerrJep.com.


Nëse keni makina udhëtimi të reja po të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për autobusë, kamionë, rimorkio, autobus minibus, autobartje, kombi dhe modele tjera të makinave për udhëtim dhe gjej blerësin potencial në mesin e 3.515 shpalljeve për makina udhëtimi në gjithë Kosovën dhe gjej makinën që ju përshtatet.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione