Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bager - Makina udhëtimi Të gjitha në Kosovë

Mercedes , 5
Iveco , 2
MAN , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bager,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bager Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Sht 21:02 Makina udhëtimi , Pejë

Iveco daily

17 Korr 08:38 Makina udhëtimi , Klinë

mixer MAN TGA 32 350 viti 2006/ndrrim

03 Korr 08:25 Makina udhëtimi , Therandë

Kolic Bager rimorkio

03 Korr 08:25 Makina udhëtimi , Therandë

Rimorkio per bager

03 Shk 05:58 Makina udhëtimi , Therandë

Kolic Rimorkio..bager

23 Dhj 20:44 Makina udhëtimi , Besianë

Prokolic Për Bager

1 EUR

19 Dhj 18:35 Makina udhëtimi , Besianë

Prokolic per bager

1 EUR

19 Dhj 18:35 Makina udhëtimi , Besianë

Prokolic Per Bager

1 EUR

26 Nën 11:42 Makina udhëtimi , Dardanë

mercedes 26 28

16 Gush 19:41 Makina udhëtimi , Prishtinë

Bager

24 000 EUR

23 Nën 11:59 Makina udhëtimi , Viti

***I SHITUR*** Mercedes 17-19, 4x4

12 000 EUR Price Reduced

31 Tet 19:26 Makina udhëtimi , Prizren

Setra 415 hd top class

45 000 EUR

14 Jan 18:42 Makina udhëtimi , Viti

She’s kamjonin iveco

17 Nën 19:00 Makina udhëtimi , Malishevë

Shitet ose Ndrrohet Opel Vivara 2.5 D

5 500 EUR

20 Maj 19:45 Makina udhëtimi , Ferizaj

Man

3 800 EUR

29 Jan 21:05 Makina udhëtimi , Malishevë

Ndrroi me Bager deri ne 5 T

6 200 EUR

05 Pri 12:03 Makina udhëtimi , Prizren

Kulica për bager

07 Pri 10:07 Makina udhëtimi , Ferizaj

rimorkio per bager

21 Nën 13:41 Makina udhëtimi , Pejë

MAN

10 Nën 19:59 Makina udhëtimi , Pejë

MAN

08 Nën 20:07 Makina udhëtimi , Pejë

kamion man

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bager | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bager në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • bager në kategorinë Makina udhëtimi | MAN
  • bager në kategorinë Vetura | Audi
  • Bagera në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Bager në kategorinë Të tjera
  • bager në kategorinë Elektronika
  • Bager në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse | Beko
  • bageri në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Bager në kategorinë Makina
  • bager në kategorinë Shtëpiake dhe Pastrim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione