Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volkswagen Të gjitha në Kosovë

Caddy , 9
Crafter , 7
LT , 26
T2 , 5
T4 , 27
T5 , 16
Transporter , 159
T2 , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:32 Makina udhëtimi , Pejë

vw T4 D

29 Korr 14:26 Makina udhëtimi , Gjilan

Rrota

22 EUR Price Reduced

26 Korr 01:01 Makina udhëtimi , Prishtinë

T5 kombi

63 EUR

12 Korr 13:03 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Shitet

01 Qer 13:07 Makina udhëtimi , Prishtinë

T5 kombi

68 EUR

22 Shk 20:53 Makina udhëtimi , Malishevë

VW T5 1.9 TDI

6 800 EUR

18 Jan 06:37 Makina udhëtimi , Besianë

Minibus Lt 46

13 Jan 15:17 Makina udhëtimi , Malishevë

Shitet kombi

11 Jan 01:36 Makina udhëtimi , Malishevë

Shitet

09 Jan 23:40 Makina udhëtimi , Prizren

Kamion LT35

3 900 EUR

09 Jan 18:30 Makina udhëtimi , Malishevë

Kombi ne shitje

07 Jan 14:09 Makina udhëtimi , Vushtrri

Tërheqëse për Veturë

350 EUR

09 Nën 18:16 Makina udhëtimi , Skenderaj

Shes golf

470 EUR

19 Tet 08:58 Makina udhëtimi , Skenderaj

Kombi T2

920 EUR Price Reduced

25 Korr 15:14 Makina udhëtimi , Prishtinë

T5 maxi

05 Qer 08:19 Makina udhëtimi , Ferizaj

Volkswagen T5

06 Maj 18:37 Makina udhëtimi , Prishtinë

Krafter

8 900 EUR

02 Pri 21:54 Makina udhëtimi , Pejë

Minibus

22 Shk 11:44 Makina udhëtimi , Pejë

VW t5 1.9tdi me Klim1vit rigjistrim 4gomat e reja

4 300 EUR

13 Shk 19:14 Makina udhëtimi , Ferizaj

VW T5 + Hebebin

1 EUR

23 Jan 20:38 Makina udhëtimi , Vushtrri

T5. Transporter

5 EUR

04 Nën 03:15 Makina udhëtimi , Rahovec

Shitet Kraftver

10 Tet 20:47 Makina udhëtimi , Prizren

LT 35 2.4 Dizel gjendje te mir

10 Tet 20:05 Makina udhëtimi , Pejë

Shitet VW Trasnporter 2.5Tdi DSG

7 500 EUR

09 Tet 11:46 Makina udhëtimi , Ferizaj

T5 2.5 automatik 2008

03 Tet 21:04 Makina udhëtimi , Skenderaj

Shes Kombi VW 2004 Benzin/Plin

3 700 EUR

06 Gush 16:04 Makina udhëtimi , Viti

Shitet 2.5, 1997 e posaardhur nga Ch

3 500 EUR

02 Korr 01:43 Makina udhëtimi , Prishtinë

Kombi T4

2 200 EUR Price Reduced

12 Pri 11:31 Makina udhëtimi , Kastriot

Shitet Prokolica per vetur

200 EUR

13 Mar 22:18 Makina udhëtimi , Burim

T5 maxi 5 ulse

6 800 EUR

16 Dhj 17:16 Makina udhëtimi , Skenderaj

Shitet LT 46

10 EUR

16 Dhj 09:50 Makina udhëtimi , Skenderaj

VW LT 35

1 200 EUR

06 Dhj 17:30 Makina udhëtimi , Deçan

Kamioneta T4

3 700 EUR

05 Dhj 20:54 Makina udhëtimi , Gjilan

T5 kamionet e ardhur zh

26 Nën 19:55 Makina udhëtimi , Besianë

Vw t4

1 200 EUR

24 Nën 10:10 Makina udhëtimi , Skenderaj

LT 46 2 .8 tdi (i) te kuqe

04 Nën 20:52 Makina udhëtimi , Besianë

Kombi

1 000 EUR

30 Tet 20:51 Makina udhëtimi , Prishtinë

Karrocë për invalidë

15 Tet 21:15 Makina udhëtimi , Gjakovë

Volkswagen T4 me frigorifer

3 000 EUR Price Reduced

26 Sht 15:12 Makina udhëtimi , Malishevë

VW LT 46

11 000 EUR

27 Gush 22:10 Makina udhëtimi , Drenas

Crafter Bus 20 Ulse

10 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione