Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volkswagen Transporter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen Transporter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Tet 06:44 Makina udhëtimi , Gjilan

Rrota

22 EUR Price Reduced

11 Jan 01:36 Makina udhëtimi , Malishevë

Shitet

07 Jan 14:09 Makina udhëtimi , Vushtrri

Tërheqëse për Veturë

350 EUR

09 Nën 18:16 Makina udhëtimi , Skenderaj

Shes golf

470 EUR

19 Tet 08:58 Makina udhëtimi , Skenderaj

Kombi T2

920 EUR Price Reduced

10 Tet 20:05 Makina udhëtimi , Pejë

Shitet VW Trasnporter 2.5Tdi DSG

7 500 EUR

12 Pri 11:31 Makina udhëtimi , Kastriot

Shitet Prokolica per vetur

200 EUR

13 Mar 22:18 Makina udhëtimi , Burim

T5 maxi 5 ulse

6 800 EUR

30 Tet 20:51 Makina udhëtimi , Prishtinë

Karrocë për invalidë

12 Mar 13:58 Makina udhëtimi , Pejë

Kombi T4

29 Qer 21:50 Makina udhëtimi , Prishtinë

Fave t4 2002

2 300 EUR

19 Maj 14:53 Makina udhëtimi , Skenderaj

T4

25 Shk 20:08 Makina udhëtimi , Rahovec

T5 TDI

04 Shk 19:49 Makina udhëtimi , Kastriot

Kombi t4 tdi 2.5

29 Jan 21:05 Makina udhëtimi , Malishevë

Ndrroi me Bager deri ne 5 T

6 200 EUR

29 Jan 15:01 Makina udhëtimi , Prishtinë

VW T4 1.9 dizel

3 000 EUR

20 Jan 18:34 Makina udhëtimi , Lipjan

T2 1.9

900 EUR

20 Jan 17:21 Makina udhëtimi , Lipjan

Volkswagen

900 EUR

04 Jan 17:28 Makina udhëtimi , Ferizaj

Kombi t4. U shit

1 650 EUR Price Reduced

25 Dhj 12:36 Makina udhëtimi , Dardanë

Kombi T2

1 000 EUR

23 Nën 13:30 Makina udhëtimi , Kastriot

Shitet kombi t4 1.9 tdi vp 97

3 700 EUR

08 Tet 10:29 Makina udhëtimi , Prizren

Shitet

2 400 EUR

19 Sht 20:27 Makina udhëtimi , Prizren

Kombi bus

12 Sht 16:17 Makina udhëtimi , Prishtinë

Kombi t2 t3 t4

750 EUR Price Reduced

02 Gush 16:52 Makina udhëtimi , Besianë

Vw t4

31 Korr 11:59 Makina udhëtimi , Therandë

SHITET T5

21 Korr 00:09 Makina udhëtimi , Drenas

SHES KOMBIN T4 DIZEL

1 800 EUR

27 Qer 10:39 Makina udhëtimi , Prishtinë

transporte T5 vip

24 Qer 16:48 Makina udhëtimi , Prishtinë

Wolkswagen

5 000 EUR

10 Maj 20:06 Makina udhëtimi , Prishtinë

Blerimi

2 200 EUR

08 Pri 21:56 Makina udhëtimi , Prishtinë

Kombi T3

1 100 EUR

04 Pri 21:45 Makina udhëtimi , Therandë

kombi

5 200 EUR

02 Pri 18:09 Makina udhëtimi , Lipjan

shitet

750 EUR

22 Mar 16:54 Makina udhëtimi , Prishtinë

Transporter t5 2008 1.9 td(i)

6 000 EUR Price Reduced

19 Mar 15:21 Makina udhëtimi , Besianë

Kombin T2 1.9 DTI

18 Mar 13:09 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shes kamionetën T4

2 700 EUR

11 Shk 20:49 Makina udhëtimi , Prishtinë

VW t5

5 800 EUR

06 Shk 19:19 Makina udhëtimi , Gjakovë

Berkoc

3 000 EUR

06 Shk 11:00 Makina udhëtimi , Prishtinë

Kombii T2 T3 T4 URGJENT

1 400 EUR

16 Jan 13:34 Makina udhëtimi , Ferizaj

VW

3 800 EUR

15 Jan 20:42 Makina udhëtimi , Rahovec

Pikap

1 600 EUR

08 Jan 22:32 Makina udhëtimi , Prishtinë

Shes kombin T4 TDI

08 Jan 21:45 Makina udhëtimi , Therandë

Kombi Dizel 1.9

3 200 EUR

01 Jan 15:51 Makina udhëtimi , Klinë

Kombi T2

1 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Volkswagen Transporter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione