Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW LT Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW LT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Nën 20:24 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet Spojleri

18 Gush 04:02 Makina udhëtimi , Gjilan

Kamion

10 000 EUR

19 Maj 00:28 Makina udhëtimi , Deçan

Vw Lte 2.5 Disel

6 200 EUR

18 Maj 23:54 Makina udhëtimi , Deçan

VW Lte 35 2.5 Disel

6 200 EUR

24 Qer 11:43 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Lt 28 2.5 viti 88

1 200 EUR

22 Qer 20:08 Makina udhëtimi , Ferizaj

XHEKI-u shit

21 Qer 14:21 Makina udhëtimi , Ferizaj

Kamionet Lt 35

2 500 EUR

31 Maj 02:27 Makina udhëtimi , Ferizaj

Kamionet Lt 35

2 500 EUR

17 Gush 15:40 Makina udhëtimi , Prishtinë

Transport me kamion ��

17 Gush 01:36 Makina udhëtimi , Prishtinë

Transport me kamion ��

07 Gush 10:46 Makina udhëtimi , Prishtinë

Transport me kamion ��

06 Gush 01:36 Makina udhëtimi , Prishtinë

Transport me kamion ��

1 EUR

06 Gush 01:36 Makina udhëtimi , Prishtinë

Transport me kamion ��

1 EUR

24 Korr 09:42 Makina udhëtimi , Prishtinë

TRANSPORT 24h ��

25 Qer 15:09 Makina udhëtimi , Prishtinë

TRANSPORT 24h ��

25 Qer 15:08 Makina udhëtimi , Prishtinë

TRANSPORT 24h ��

19 Shk 14:44 Makina udhëtimi , Lipjan

Vw t4

2 800 EUR

16 Shk 22:22 Makina udhëtimi , Prishtinë

Transport

25 Jan 14:01 Makina udhëtimi , Pejë

LT 35 TDI

26 Dhj 01:58 Makina udhëtimi , Rahovec

SHITET LT46

19 Dhj 20:01 Makina udhëtimi , Shtime

Shes kamionet LT 2.5 tdi

18 Dhj 15:07 Makina udhëtimi , Viti

Vw Lt 35

5 200 EUR

08 Nën 11:03 Makina udhëtimi , Gjakovë

VW Lt 35

7 500 EUR

28 Tet 20:16 Makina udhëtimi , Prishtinë

Lt 45

11 Sht 11:01 Makina udhëtimi , Malishevë

VW LT46

10 800 EUR

07 Korr 12:28 Makina udhëtimi , Pejë

Vw let 35

4 500 EUR

01 Korr 21:09 Makina udhëtimi , Dardanë

Lt35

05 Mar 19:42 Makina udhëtimi , Drenas

LT 35

4 500 EUR

02 Shk 13:36 Makina udhëtimi , Ferizaj

Shitet VW Lt 31

1 200 EUR

17 Jan 19:19 Makina udhëtimi , Pejë

VW Lt35

5 500 EUR

28 Dhj 12:24 Makina udhëtimi , Mitrovicë

autobartje ter kosoven

1 EUR

20 Tet 11:45 Makina udhëtimi , Prishtinë

VW LT 35 2.8TDI

3 600 EUR

13 Sht 22:25 Makina udhëtimi , Ferizaj

VW lt 35

11 Sht 10:11 Makina udhëtimi , Gjakovë

VW Bus

28 Qer 20:17 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Volkswagen LT-35

3 350 EUR

23 Qer 19:09 Makina udhëtimi , Prishtinë

kombi bus

13 Mar 12:53 Makina udhëtimi , Pejë

LT

21 Shk 13:27 Makina udhëtimi , Ferizaj

Kamjonet LT

19 Korr 22:18 Makina udhëtimi , Drenas

SHES kamioneten

2 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW LT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione