Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Transporter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW Transporter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Shk 22:16 Makina udhëtimi , Klinë

VW T4

06 Shk 22:07 Makina udhëtimi , Pejë

WV T4

19 Dhj 23:27 Makina udhëtimi , Prizren

shitet kombi

4 000 EUR

20 Korr 14:04 Makina udhëtimi , Malishevë

Kamionetë

1 400 EUR

13 Pri 18:59 Makina udhëtimi , Dragash

Shitet WV Kombi

3 000 EUR

16 Mar 10:54 Makina udhëtimi , Besianë

Kamionet T4

05 Jan 05:08 Makina udhëtimi , Prishtinë

Kombi t5 2.5tdi

13 Sht 11:03 Makina udhëtimi , Burim

VW T4

2 100 EUR

26 Korr 00:21 Makina udhëtimi , Kastriot

SHITET KOMBI T4 2.5 TDI

3 500 EUR

06 Korr 23:59 Makina udhëtimi , Prishtinë

SHITET T4 2.5 tdi

3 600 EUR

28 Qer 15:17 Makina udhëtimi , Prishtinë

T4 Nshitje

3 600 EUR

10 Qer 20:25 Makina udhëtimi , Burim

VwvT4

22 Pri 12:25 Makina udhëtimi , Prishtinë

Vw t5 1.9 tdi 2008

3 500 EUR

02 Pri 21:33 Makina udhëtimi , Besianë

Prokolic

650 EUR

10 Mar 16:26 Makina udhëtimi , Prishtinë

vw t5 1.9 2007

3 500 EUR

08 Shk 21:07 Makina udhëtimi , Besianë

Shitet 2.5 TDI

3 300 EUR

02 Shk 20:38 Makina udhëtimi , Besianë

Shitet 2.5TDI

3 300 EUR

26 Jan 22:04 Makina udhëtimi , Malishevë

VW Transporter

05 Sht 10:13 Makina udhëtimi , Prishtinë

U SHIT

3 600 EUR

05 Gush 21:58 Makina udhëtimi , Skenderaj

kombi t4

14 Korr 12:08 Makina udhëtimi , Pejë

Kombi t2

08 Qer 13:32 Makina udhëtimi , Prishtinë

Kombi VW T4

2 000 EUR

26 Maj 09:52 Makina udhëtimi , Viti

kombi

12 Pri 20:54 Makina udhëtimi , Drenas

Kombi t4

2 250 EUR

25 Mar 13:03 Makina udhëtimi , Drenas

VW T5

6 500 EUR

09 Mar 19:58 Makina udhëtimi , Gjilan

U shit Flm

08 Shk 16:23 Makina udhëtimi , Therandë

Shitet Kombi VW T4

4 000 EUR

06 Shk 23:32 Makina udhëtimi , Malishevë

VW T4

3 000 EUR

03 Shk 15:49 Makina udhëtimi , Fushë Kosovë

kamjonet vw.t4

3 200 EUR

26 Jan 18:34 Makina udhëtimi , Gjilan

Vw t4

4 800 EUR

13 Jan 20:07 Makina udhëtimi , Burim

VW T4 2.4 diesel 2002

3 250 EUR

07 Dhj 07:23 Makina udhëtimi , Klinë

Shitet vw t2 1.6 dizell viti 84

790 EUR

26 Nën 15:06 Makina udhëtimi , Lipjan

VW t5 1.9 tdi

6 800 EUR Price Reduced

19 Nën 15:19 Makina udhëtimi , Besianë

Ushit flm merrjep

1 100 EUR

24 Tet 21:29 Makina udhëtimi , Prizren

Rrahman

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | VW Transporter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione