Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 09:07 Makina ndërtimi , Mitrovicë

Sharrë e Asfalltit

750 EUR

26 Maj 09:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Kamion Mbeturinash

13 500 EUR Price Reduced

25 Maj 13:11 Makina ndërtimi , Mitrovicë

skelet per skip lift montues

110 EUR

22 Maj 00:11 Makina ndërtimi , Mitrovicë

Valak 2.5 ton amani

2 700 EUR

14 Maj 22:31 Makina ndërtimi , Mitrovicë

Vibrator(Pjat vibruse)

250 EUR

09 Maj 19:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Transport

99 999 999 EUR

09 Maj 02:50 Makina ndërtimi , Mitrovicë

Kamijon

1 000 EUR

07 Maj 22:16 Pjesët rezerve , Mitrovicë

Sanak per mercedes atego 816

06 Maj 18:48 Makina udhëtimi , Mitrovicë

SETRA 315 GT HD

05 Maj 06:37 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Pjes Per Autobuss

19 Pri 23:24 Pirrungritës , Mitrovicë

Leshohet krani-kropa me qira

1 EUR

02 Pri 21:42 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Iveko 4x4 me lug bore krypore

30 Mar 20:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Atego

2 EUR

30 Mar 20:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Man

2 EUR

30 Mar 20:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Prokolic

2 EUR

30 Mar 20:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Volvo

2 EUR

30 Mar 20:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Scania

2 EUR

30 Mar 20:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Axor

2 EUR

26 Mar 17:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Atego

2 EUR

26 Mar 17:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Mercedes sprinter 211 cdi

4 800 EUR

20 Mar 03:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Iveco

2 EUR

20 Mar 00:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Scania

2 EUR

18 Mar 22:22 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

17 Mar 14:28 Makina udhëtimi , Mitrovicë

mercedes 0815 mago 2

07 Mar 18:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Mercedes 26-26 6x6

12 500 EUR

28 Shk 19:31 Makina udhëtimi , Mitrovicë

Iveco daily 3.0

3 900 EUR

26 Shk 17:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Sprinter

2 EUR

26 Shk 17:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Scania

2 EUR

22 Shk 21:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

shlep auto bartje

20 EUR

19 Shk 13:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Scania

2 EUR

15 Shk 21:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Kamjoneta ford

1 350 EUR

14 Shk 10:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mitrovicë

Man

2 EUR

11 Shk 12:22 Pjesët rezerve , Mitrovicë

shes kuk per kamijon ne gjendje shum te mir

06 Shk 11:16 Pirrungritës , Mitrovicë

Kran korp me qira

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione