Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë rezervë për makineri ndërtimi, tërheqëse dhe ngarkuese të reja dhe të përdorura

Pjesë rezervë për makina ngarkuese, tërheqëse dhe ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën. Gjeni pompa hidrauliku, rimorkio, goma, pjesë për bager, branik, kuk për rimorkio, vinq, skele, lug për bager shumë pjesë tjera për makineri të ndryshme në MerrJep.com.


Sot 12:39 Pjesët rezerve , Pejë

Sajlla

Dje 20:13 Pjesët rezerve , Pejë

Hipibine 12 volt

Dje 15:10 Pjesët rezerve , Besianë

Goma 245/70-19.5

60 EUR

Dje 14:35 Pjesët rezerve , Pejë

Kran i vogel për kamioneta

1 000 EUR

Dje 14:34 Pjesët rezerve , Pejë

Motorr per man 8150

Dje 14:29 Pjesët rezerve , Pejë

Kran HIJAP 50

Dje 14:29 Pjesët rezerve , Pejë

Pajisje per Kippera dhe Kran

30 Nën 18:42 Pjesët rezerve , Skenderaj

Rimorkio

30 Nën 13:46 Pjesët rezerve , Lipjan

Goma 400/80R24 Goma 14/9R24

30 Nën 12:19 Pjesët rezerve , Pejë

Stil motrre per beton

500 EUR

29 Nën 22:45 Pjesët rezerve , Therandë

Shiten traka

1 EUR

29 Nën 10:14 Pjesët rezerve , Therandë

klipa per 4 aks

29 Nën 10:12 Pjesët rezerve , Gjilan

Rimorkio 3 ton

29 Nën 10:12 Pjesët rezerve , Gjilan

Rimorkio

29 Nën 10:12 Pjesët rezerve , Gjilan

Kamion kiper kran

29 Nën 10:12 Pjesët rezerve , Gjilan

Rimorkio kiper 3.5 t

29 Nën 10:11 Pjesët rezerve , Gjilan

Ford transit

3 700 EUR

29 Nën 10:11 Pjesët rezerve , Gjilan

Kombi LT 35

2 200 EUR

29 Nën 10:11 Pjesët rezerve , Gjilan

Renault midllum

2 600 EUR

29 Nën 10:11 Pjesët rezerve , Gjilan

Ford transit kamionet

3 600 EUR

29 Nën 10:09 Pjesët rezerve , Gjilan

Pastruse rrugve

5 700 EUR

Gjej pjesë rezervë për makina tërheqëse, ngarkimi dhe ndërtimi shpejt dhe leht


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej pjesë rezervë me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për pjesë rezervë për makina tërheqëse, ngarkimi dhe ndërtimi dhe makina tjera të reja dhe të përdorura në shitje.


Kërkoni pjesë për makina tërheqëse, ngarkimi dhe ndërtimi në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Blej dhe shit pjesë rezervë për makina ngarkuese, tërheqëse dhe ndërtimi në MerrJep.com


Shpallje për pjesë rezervë të reja dhe të përdorura për pjesë rezervë për makina ngarkuese, tërheqëse dhe ndërtimi në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për pompa hidrauliku, rimorkio, goma, pjesë për bager, branik, kuk për rimorkio, vinq, skele, lug për bager dhe shumë pjesë tjera për makineri të ndryshme të ri dhe të përdorura në MerrJep.com. Shikoni shpalljet për pjesë këmbimi nga marka të ndryshme si dhe shumë zgjedh ofertën më të mire për ju.


Nëse keni pjesë rezervë për makineri ndërtimi, tërheqëse apo ngarkuese të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme dhe gjej blerësin potencial në mesin e 1.909 shpalljeve për pjesë rezervë të makinerive bujqësore në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione