Mikser | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

09 Jan 09:46 ,

Mikser - 8m3

7 000 EUR

08 Sht 00:29 ,

Betonjerka-mikser

6 000 EURNë fillim