Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bager - Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bager,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bager Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:00
Linku:
Makina ndërtimi , Pejë

LUG NGARKUSE VENIERI 7.63

18 000 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 17:00
Linku:
Makina ndërtimi , Pejë

LUG NGARKUSE VENIERI 7.63

18 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:00
Linku:
Makina ndërtimi , Pejë

FIAT KOBELCO W230 - 2004

48 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:00
Linku:
Pirrungritës , Pejë

LINDE H45 EVO 2015 4.5 TON

25 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:00
Linku:
Makina ndërtimi , Pejë

CATERPILLAR 950M 2018

73 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:00
Linku:
Makina ndërtimi , Pejë

LIEBHERR 566 XPOWER 2017

89 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:15 Makina ndërtimi , Pejë

Hilte per bager 3 tone

1 300 EUR

29 Nën 06:05 Pirrungritës , Ferizaj

Bager Hitachi 3.5t

28 Nën 20:37 Makina ndërtimi , Prishtinë

Bager

21 000 EUR

28 Nën 11:07 Makina ndërtimi , Gjilan

Bager volvo ecr58 i sapo ardhur���� 6.4 tona

27 000 EUR Price Reduced

27 Nën 21:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Kastriot

Bager

27 Nën 20:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Gjakovë

Bagger

18 300 EUR

27 Nën 20:20 Shitorja Makina ndërtimi , Deçan

Mini Bager I Ri 00 1 ton

27 Nën 06:01 Pjesët rezerve , Rahovec

Hilt per bager

1 200 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bager | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bager në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • bager në kategorinë Makina udhëtimi | MAN
  • Bagera në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • bager në kategorinë Vetura | Audi
  • Bager në kategorinë Të tjera
  • bager në kategorinë Elektronika
  • Bager në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse | Beko
  • bageri në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Bager në kategorinë Makina
  • bager në kategorinë Shtëpiake dhe Pastrim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione