Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

pun me bager

1 EUR

22 Maj 23:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

Rimorkio platform

19 Maj 11:42 Makina ndërtimi , Skenderaj

Shitet rimorkio

17 Maj 17:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

pun me bager

1 EUR

08 Maj 06:03 Pirrungritës , Skenderaj

Shitet piruneri

17 Pri 20:37 Makina ndërtimi , Skenderaj

Shes papuqen 500 kg

1 EUR

14 Pri 23:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

Prokolic per vetura

11 Pri 21:05 Pirrungritës , Skenderaj

Piruna per shtapler

05 Pri 12:16 Makina udhëtimi , Skenderaj

Iveco Daily

04 Pri 17:06 Pirrungritës , Skenderaj

Piruner 2.5 tona Dizel

30 Mar 20:12 Makina udhëtimi , Skenderaj

Setra 315 GT-Ul

30 Mar 20:11 Makina udhëtimi , Skenderaj

Setra 317 GT-UL

30 Mar 20:06 Makina udhëtimi , Skenderaj

Stop per Setra 415 Gt

120 EUR

27 Mar 12:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

Kombi t5

1 EUR

25 Mar 19:08 Pjesët rezerve , Skenderaj

Alternator perkins

25 Mar 16:46 Makina ndërtimi , Skenderaj

Kombi t5

1 EUR

24 Mar 13:56 Makina udhëtimi , Skenderaj

I SHITUR MERCEDES VITO 108 2.2CDI

22 Mar 16:53 Pjesët rezerve , Skenderaj

Goma 9R 22.5

21 Mar 22:07 Pjesët rezerve , Skenderaj

Zingjir per transport

21 Mar 21:47 Pjesët rezerve , Skenderaj

Shrafa te ri ( Gjermania)

21 Mar 21:39 Pjesët rezerve , Skenderaj

Dorza dhe jelek

19 Mar 21:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

Mercedes 815

19 Mar 18:27 Makina ndërtimi , Skenderaj

Ngjeshje e tokes

19 Mar 18:24 Makina ndërtimi , Skenderaj

MAKIN PER MALLTER

18 Mar 22:21 Makina udhëtimi , Skenderaj

Shitet

12 Mar 19:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

bager 4.5 ton

12 Mar 16:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

mercedes atego 815

8 500 EUR

12 Mar 16:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

atego 815

06 Mar 17:15 Pjesët rezerve , Skenderaj

Guma 235/65 R 16C

01 Mar 19:58 Makina ndërtimi , Skenderaj

HITACHI ZX 22U

3 000 EUR

28 Shk 04:50 Makina ndërtimi , Skenderaj

Fiat ducato

8 600 EUR

28 Shk 04:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

fiat dukato 2.3

14 500 EUR

25 Shk 19:57 Makina udhëtimi , Skenderaj

Autobus Iveco-Daily 2000

4 250 EUR

17 Shk 14:21 Makina udhëtimi , Skenderaj

Autobus Iveco-Daily 2000

31 Jan 18:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Skenderaj

rimorkio

1 600 EUR

11 Jan 08:36 Makina ndërtimi , Skenderaj

Shitet

7 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione