Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina për kamping - Për shitje dhe me qera

Jeni adhurues i udhëtimit me veturë por dëshironi që të ndiheni si në shtëpi? Ne ofrojmë zgjidhje për ju!

MerrJep.com ofron një gamë të gjerë të shpalljeve për kamper në shitje
me ofertat ideale për ju. Gjeni kamper Caretta 1500, Caretta off road, Prestige 535 TL, Imbis, Adria Adora 563 PT, Mercedes, VW Caddy, Hobby Prestige 650, Carthago dhe kamper të tjerë në mesin e mijëra shpalljeve për kamper në shitje në MerrJep.com.

Dje 19:14 Makina për kamping , Drenas

Lastra te zingume

26 Sht 06:15 Makina për kamping , Prishtinë

Kamshtëpizë

2 000 EUR

21 Sht 05:34 Makina për kamping , Prishtinë

Shitet kamp Shtepiza

700 EUR

21 Sht 04:52 Makina për kamping , Prishtinë

Shes kampshtepizen

1 EUR

19 Sht 11:53 Makina për kamping , Shtime

Kampshtepiza (Kamperi) ne gjendje shum te mir

2 750 EUR

18 Sht 03:25 Makina për kamping , Gjilan

Skar

42 EUR Price Reduced

12 Sht 11:55 Makina për kamping , Skenderaj

Vitrin per Gjellra me plin

11 Sht 00:53 Makina për kamping , Prizren

Kampshtepiz 6Persona

08 Sht 01:09 Makina për kamping , Prishtinë

Kamping shtepize

04 Sht 21:50 Makina për kamping , Rahovec

Shitet

03 Sht 23:11 Makina për kamping , Prishtinë

kamp shtepiz

6 500 EUR

31 Gush 08:23 Makina për kamping , Gjilan

Shes kombin t2 t3

2 700 EUR

30 Gush 18:30 Makina për kamping , Ferizaj

Kampshtepiz urgjent

3 900 EUR

28 Gush 01:36 Makina për kamping , Ferizaj

Shitet urgjent

3 900 EUR

27 Gush 10:09 Makina për kamping , Vushtrri

Shtepiz

18 Gush 04:03 Makina për kamping , Ferizaj

Shitet kampshtepiza

2 000 EUR

18 Gush 04:03 Makina për kamping , Lipjan

fahr M 750

7 300 EUR

18 Gush 04:03 Makina për kamping , Lipjan

fahr M 750

7 300 EUR

16 Gush 09:52 Makina për kamping , Prishtinë

Okazion

4 000 EUR

15 Gush 23:17 Makina për kamping , Besianë

Lopa

1 500 EUR

15 Gush 22:12 Makina për kamping , Klinë

Shitet Transporteri Renault Master

12 Gush 15:32 Makina për kamping , Ferizaj

shes

10 Gush 20:18 Makina për kamping , Ferizaj

Kampshtepiza

2 000 EUR

10 Gush 17:44 Makina për kamping , Gjilan

shes kamio

09 Gush 22:01 Makina për kamping , Lipjan

ato larje

400 EUR

08 Gush 11:27 Makina për kamping , Lipjan

Fahr M 750

7 300 EUR

01 Gush 18:14 Makina për kamping , Pejë

Camp-Shtepisë Tabbert 1990

2 700 EUR

31 Korr 21:04 Makina për kamping , Gjakovë

Pasqyre per kamp

100 EUR

31 Korr 13:30 Makina për kamping , Prishtinë

Shitet kampshtepiza

7 600 EUR

31 Korr 10:53 Makina për kamping , Prishtinë

Kamshtëpiz

69 000 EUR

28 Korr 14:01 Makina për kamping , Fushë Kosovë

Shitet Orbitreku

28 Korr 11:27 Makina për kamping , Ferizaj

Kampshtepiza 7.2 m

Përzgjedhje e madhe e makinave për kamping në gjithë Kosovën. Shikoni shpalljet për kampshtëpiza apo makina për kamping dhe gjeni ofertën ideale për ju.


Të gjitha markat e makinave për kamping në një vend


Makinat për kamping janë zgjidhja ideale për adhuruesit e udhëtimit dhe kampingut në vende të ndryshme. Kamp shtëpizat iu ofrojnë ndjesinë e të qenurit në shtëpi edhe nëse jeni duke udhëtuar në vende të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.


MerrJep.com iu ofron mundësinë të zgjedhni lloje të shumta të makinave për kamping si kamper, kamp shtëpizë montuese, rimorkio kamp shtëpizë etj të markave Prestige 535 TL, Imbis, Adria Adora 563 PT, Mercedes, VW Caddy, Hobby Prestige 650, Carthago, dhe shumë lloje tjera të makinave për kamping.


Kamper me qera - Shikoni ofertat në MerrJep


Jeni të interesuar të gjeni një kamper me qera që mund ta shfrytëzoni në vikend, pa pasur nevojën të blini një të tillë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!

Kërkoni për kamper me qera të modeleve të ndryshme në këtë kategori dhe shijoni pushimet tuaja në male, pranë liqejve apo vende të ndryshme në natyrë. Gjeni shpalljet për makina për kamping me qera në gjithë Kosovën dhe zgjedhni ofertat ideale për ju.


Shisni makina për kamping, kampshtëpiza dhe rimorkio në MerrJep.com


Nëse keni për të shitur apo për të lëshuar me qera makina për kamping, rimorkio apo kampshtëpiza, ne ju rekomandojmë t'i shisni ato dhe të fitoni para nga shitja e tyre. E gjitha çfarë duhet të bëni për të pasur shitje të suksesshme në MerrJep.com është të regjistroni shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim.


Shpallja juaj do të jetë e listuar në kategorinë "Makina për kamping" dhe njëkohësisht e ekspozuar për mijëra blerës potencial të faqes sonë. Kjo do të bëjë që ju të shisni kamperin shpejt, lehtë, dhe sigurt.


Për të pasur shitje të shpejtë, ju duhet të plotësoni informacione të sakta për rimorkion, kampshtëpizën apo edhe makinën për kamping në mënyrë që blerësit t'i kenë të gjitha informatat e nevojshme për të realizuar blerjen.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione