Shitja dhe marrja me qera e automjeteve për kamping

Jeni adhurues i udhëtimit me veturë por dëshironi që të ndiheni si në shtëpi? Kërkoni shpallje për kamper në shitje dhe gjeni ofertat ideale për ju. Gjeni kamper Caretta 1500, Caretta off road, Prestige 535 TL, Imbis, Adria Adora 563 PT, Mercedes, VW Caddy, Hobby Prestige 650, Carthago dhe kamper tjerë në mesin e mijëra shpalljeve për kamper në shitje në MerrJep.com.

Dje 22:26 ,

Bager

6 200 EUR

20 Jan 23:19 ,

Maqin

270 EUR

01 Jan 19:11 ,

Shitet

1 200 EUR

17 Dhj 13:05 ,

Fiat Ducato

4 500 EUR

12 Dhj 18:35 ,

Kampshtepiz

1 300 EUR

07 Dhj 18:18 ,

T4 camping

4 550 EUR

07 Dhj 09:03 ,

kombi

2 500 EUR

Përzgjedhje e madhe e makinave për kamping në gjithë Kosovën. Shikoni shpalljet për kampshtëpiza apo makina për kamping dhe gjeni ofertën ideale për ju.

Të gjitha llojet e makinave për kamping në një vend

Makinat për kamping janë zgjidhja ideale për adhuruesit e udhëtimit dhe kampingut në vende të ndryshme. Kampshtëpizat iu ofrojnë ndjesinë e të qenurit në shtëpi edhe nëse jeni duke udhëtuar në vende të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.

MerrJep.com iu ofron mundësinë të zgjedhni lloje të shumta të makinave për kamping si Prestige 535 TL, Imbis, Adria Adora 563 PT, Mercedes, VW Caddy, Hobby Prestige 650, Carthago, dhe shumë lloje tjera të makinave për kamping.

Blej dhe shit makina për kamping, kampshtëpiza dhe rimorkio në MerrJep.com

Kërkoni për makina për kamping të modeleve të ndryshme dhe shijoni pushimet tuaja në male, pranë liqejve apo vende të ndryshme në natyrë. Gjeni shpalljet për makina për kamping në gjithë Kosovën dhe zgjedhni ofertat ideale për ju.

Ndërsa nëse keni për të shitur apo për të lëshuar me qera makina për kamping, rimorkio apo kampshtëpiza, regjistroni shpallje falas në MerrJep.com dhe shisni makinën për kamping shpejt, lehtë, dhe sigurt.

Shpallja juaj do të jetë e listuar në kategorinë "Makina për kamping" dhe njëkohësisht e ekspozuar për mijëra blerës potencial të faqes sonë.

Për të pasur shitje të shpejtë, ju duhet të plotësoni informacione të sakta për rimorkion, kampshtëpizën apo edhe makinën për kamping në mënyrë që blerësit t'i kenë të gjitha informatat e nevojshme për të realizuar blerjen.
Në fillim