Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të dëmtuara (për pjesë) Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina të dëmtuara (për pjesë),ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 13:35 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Blejm vetura me AKSIDENT

9 600 EUR

21 Maj 16:17 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Golf 4

1 EUR

21 Maj 07:48 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shitet

21 Maj 00:05 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shitet

05 Maj 06:48 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shitet Treger per kombi

24 Pri 12:58 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

AUTO PJESË SERVIS BMW FIDI

1 EUR

12 Shk 18:48 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shitet

15 EUR

15 Jan 22:31 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shitet NIVA

25 Tet 12:50 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Guma veres

10 EUR

25 Sht 00:13 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

e shes mercedes

3 000 EUR

25 Sht 00:13 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

shes Mercedes

3 000 EUR

03 Sht 20:43 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Pjes per kerre

1 EUR

12 Gush 12:24 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Bandasha14

1 EUR

16 Maj 11:16 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shtopa fara per Golf 7

150 EUR

27 Pri 22:50 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shiten pjes te vetures

21 Pri 18:46 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Motor 1.5 turbo

250 EUR

16 Mar 10:08 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

FELLNE NR 18

390 EUR

27 Shk 16:50 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shitet ceddy

22 Shk 20:39 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Golf 2

1 EUR

15 Jan 15:55 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shes pjes per ford mondeo 2.0 2001

10 EUR

10 Jan 14:35 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Motorr 1.7

1 EUR

26 Dhj 17:52 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Fellne 15

150 EUR

01 Dhj 00:20 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Goma 205/55R16 dy copa 30 euro

30 EUR

22 Nën 23:42 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shiten pjes te Sharanit

18 Nën 16:33 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Laptop Dell

40 EUR Price Reduced

18 Tet 22:48 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Shes pjes te makinave.

20 Sht 01:34 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Laptop dell

80 EUR

13 Sht 21:23 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

motorr

1 EUR

21 Korr 11:15 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

pjes

21 Qer 18:57 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

golf 2

1 EUR

02 Qer 23:28 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

shitet

60 EUR

02 Qer 19:40 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

shitet

60 EUR

02 Qer 14:51 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Mitrovicë

Ford monde-di 2002

1 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina të dëmtuara (për pjesë) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione