Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të dëmtuara (për pjesë) Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina të dëmtuara (për pjesë),ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Shk 11:54 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Makin e ullukit

7 500 EUR

22 Tet 04:23 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Passat 2002 1.9 tdi pe4 pjese

10 EUR

22 Tet 04:16 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Polo 2004 1.9 sdi per pjese

10 EUR

22 Tet 04:06 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Ford focus per pjese 1.8 tdci 2004

10 EUR

08 Maj 16:31 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

maqin prerse per bari

50 EUR

08 Maj 16:30 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

SHITET KOSITSE BARI

50 EUR

08 Maj 11:24 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Shitet makina

800 EUR

09 Mar 06:56 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

shitet kyka per Golf 4

09 Mar 06:56 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

shitet kyka per Golf 4

09 Mar 06:56 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

shitet kyka per Golf 4

21 Dhj 16:21 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Shitet ascona

280 EUR

16 Nën 10:17 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Shitet Alfa Romeo 147 e aksidentuar

800 EUR

09 Qer 00:15 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Ventillator ajri

120 EUR

21 Pri 12:37 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Rampa per makina

19 Pri 20:19 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Shiten bandasht per mercedes sprinter

40 EUR

11 Mar 17:57 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Pjes per golf2

26 Shk 13:54 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Bmw 320 compact dizel

29 Dhj 23:34 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Mikset

40 EUR Price Reduced

05 Korr 18:07 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Shes ceddy

6 500 EUR

08 Maj 21:51 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Shitet Guma

45 EUR

23 Pri 18:41 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Bateri per vetur

09 Shk 11:09 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

shiten farat per audi a4

17 Nën 22:04 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Kombi Fiat

500 EUR

23 Tet 18:13 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Fellne

100 EUR

20 Qer 13:29 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

kompresor te klimes

50 EUR Price Reduced

20 Maj 10:55 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Shitet Kamioneta

1 EUR

04 Shk 18:10 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Makina te demtuara

1 000 EUR

01 Shk 17:51 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Klip

13 Jan 16:36 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

MENJAQ / T4 /

170 EUR

08 Sht 15:27 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Ushittt 1500 euroooo

01 Shk 10:07 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Boshpump per 1.6 urgjent

1 EUR

30 Jan 23:15 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Vectra

250 EUR Price Reduced

19 Jan 20:10 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Shes bandasha per BMW 16coll urgjent

1 EUR

18 Jan 17:02 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skenderaj

Shes 4 bandash per BMW 16c urgjent

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina të dëmtuara (për pjesë) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione