Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Baotian

06 Korr 21:39 ,

270

270 EUR

27 Maj 14:07 ,

Biciklet

1 EUR

26 Maj 10:34 ,

Bicikleta

1 EUR

07 Maj 13:24 ,

Skuteer

300 EUR

28 Gush 14:18 ,

Biciklet

100 EUR

13 Gush 11:32 ,

shitet motorri

300 EUR

03 Korr 16:01 ,

shitet

200 EUR

01 Maj 00:40 ,

Skuter 50cc

280 EUR

Në fillim