Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Gilera | Runner

06 Nën 19:18 ,

Gilera

300 EUR

07 Maj 17:30 ,

Hower bord

100 EUR

24 Gush 17:08 ,

Gilera

150 EUR

23 Korr 17:29 ,

Motorrin 50cc

200 EUR

16 Shk 20:39 ,

Giller

350 EUR

15 Gush 14:57 ,

Gilera

550 EUR

Në fillim