Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Gilera

Runner , 50
07 Maj 17:30 ,

Hower bord

100 EUR

24 Gush 17:08 ,

Gilera

150 EUR

20 Qer 14:20 ,

shes biciklet

150 EUR

21 Mar 23:29 ,

Skoter 49cc

200 EUR

23 Korr 17:29 ,

Motorrin 50cc

200 EURNë fillim