Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Markë tjetër

ATV , 1
ATV , 117
BA MOTO , 66
Benelli , 26
Booster , 1
Fresh , 5
Keeway , 26
Kymco , 102
Model Tjeter , 2260
MTB , 111
Puch , 16
Qingqing , 5
Router , 5
Sachs , 11
SFX , 1
Suzuki , 43
Sym , 57
Vespa , 20

Dje 23:20 ,

Skuter 50cc

600 EUR

17 Sht 23:23 ,

biciklet 26

170 EURNë fillim