Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Markë tjetër | Model Tjeter


Dje 23:20 ,

Skuter 50cc

600 EUR

17 Sht 23:23 ,

biciklet 26

170 EUR

15 Sht 10:06 ,

PEDA R8 50CC 00km

1 140 EUR

14 Sht 15:07 ,

Motor 50 cc

700 EURNë fillim