Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Peugeot

Fresh , 13
Model Tjeter , 229
Moped , 14
Peugeot , 79
20 Korr 10:33 ,

Skuter

810 EUR Price Reduced

12 Korr 18:37 ,

Shitet peugeot

1 100 EUR

10 Korr 18:10 ,

Peugeot

620 EUR

10 Korr 18:01 ,

Peugeot

620 EUR

02 Qer 13:52 ,

skuter

370 EUR

28 Maj 20:45 ,

skuter 50cc

300 EUR

25 Maj 20:16 ,

Biciklet

30 EUR

25 Maj 01:16 ,

Skuter 50cc

600 EUR

19 Maj 19:02 ,

Peugeot

750 EUR

18 Maj 13:22 ,

Shitet Peugeot

750 EUR

14 Maj 16:51 ,

Biciklet

1 EUR

Në fillim