Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Peugeot | Speedfight 2

14 Tet 09:07 ,

Peugeot

550 EUR

25 Gush 10:22 ,

Shitet

600 EUR

28 Maj 20:45 ,

skuter 50cc

300 EUR

25 Maj 01:16 ,

Skuter 50cc

600 EUR

18 Maj 13:22 ,

Shitet Peugeot

750 EURNë fillim