Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Piaggio

Benelli , 1
Liberty , 9
Model Tjeter , 423
Runner , 1
Zip , 22
06 Gush 13:57 ,

Shitet piaggio

350 EUR Price Reduced

03 Gush 12:40 ,

Piaggio fly

750 EUR

29 Korr 21:04 ,

Piaggio

1 EUR

10 Korr 07:55 ,

Bicikleta

55 EUR

10 Korr 02:00 ,

Piaggio

150 EUR

02 Korr 01:18 ,

Urgjent,

190 EUR

02 Korr 01:10 ,

...Piaggio

180 EUR

19 Qer 13:37 ,

shes piaggio

120 EUR

14 Qer 11:54 ,

skuter

270 EUR

Në fillim