Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Yamaha | Model Tjeter

09 Sht 20:52 ,

U shitt

425 EUR

22 Gush 19:19 ,

Yamaha 49cc

250 EUR

03 Gush 19:20 ,

Yamaha Tiger

370 EUR

21 Korr 13:07 ,

Malaguti

280 EUR

19 Korr 19:56 ,

kymco

450 EUR

12 Korr 21:14 ,

Biciklet

180 EUR

16 Qer 19:26 ,

Yamaha jog 50cc

770 EUR

25 Maj 20:37 ,

Motor

280 EUR

06 Maj 01:13 ,

Shes

160 EURNë fillim