Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta moped nën 50cc në shitje - Honda, Sprint, Peguoet dhe të tjera të ri dhe të përdorur në shitje

Aprillia , 1
Baotian , 2
BMX , 1
Honda , 2
Peugeot , 1
Ducati , 2
Yamaha , 4
Gilera , 1
Piaggio , 6

MerrJep ofron motorrë Moped nën 50cc për shitje. Pavarësisht nëse do të kaloni nëpër qytet apo nëpër fshat, është koha për të blerë një motorr Moped të ri ose të përdorur në MerrJep.


Gjeni motorra moped dhe bicikleta me çmime shumë të volitshme nga të gjitha markat e motoçikletave si Honda, Sprint, Peugeout, Yamaha, Tomos/Sprint, Piaggio dhe shumë marka dhe modele tjera të motorrave.

13 Tet 05:52 Moped (nën 50cc) , Gjakovë

yamaha 50cc

350 EUR

09 Gush 09:19 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

SHITET HONDA 50 cc

350 EUR

26 Korr 16:48 Moped (nën 50cc) , Lipjan

Motoçiklet

26 Korr 16:48 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Motorr Piaggio 49cc

280 EUR

28 Maj 13:04 Moped (nën 50cc) , Pejë

Yamaha aerox Urgjent

600 EUR

11 Sht 01:43 Moped (nën 50cc) , Besianë

motorr me 4 rrot

2 500 EUR

27 Qer 21:37 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Biçikle

300 EUR

15 Jan 03:19 Moped (nën 50cc) , Prizren

Biciklet elektrike

1 600 EUR

15 Jan 03:19 Moped (nën 50cc) , Prizren

Biciklet elektrike

1 600 EUR

08 Tet 11:36 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Shitet ndrrohet

950 EUR

27 Qer 19:25 Moped (nën 50cc) , Vushtrri

Motorr.

500 EUR

27 Qer 19:25 Moped (nën 50cc) , Vushtrri

Motorr elektrik.

500 EUR

27 Qer 19:00 Moped (nën 50cc) , Vushtrri

Motorr.

500 EUR

24 Sht 21:23 Moped (nën 50cc) , Dardanë

Shitet skuteri

400 EUR

25 Qer 00:03 Moped (nën 50cc) , Fushë Kosovë

Bmx

60 EUR Price Reduced

02 Tet 11:05 Moped (nën 50cc) , Lipjan

Garash

1 EUR

31 Gush 22:01 Moped (nën 50cc) , Viti

Esht ne gjendje te mir

300 EUR

11 Korr 16:44 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

SHITET BMX

100 EUR

26 Qer 10:56 Moped (nën 50cc) , Skenderaj

Shitet ATV per femije

250 EUR

19 Qer 20:36 Moped (nën 50cc) , Rahovec

shitet

350 EUR

28 Maj 18:22 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter cpi

390 EUR

21 Shk 19:28 Moped (nën 50cc) , Prizren

Vespa

720 EUR

23 Pri 22:13 Moped (nën 50cc) , Lipjan

Shitet skuteri

01 Pri 19:55 Moped (nën 50cc) , Viti

motor

160 EUR

05 Shk 17:52 Moped (nën 50cc) , Vushtrri

tomos shitet urgjend

160 EUR

04 Sht 22:03 Moped (nën 50cc) , Rahovec

piagjo

24 Gush 17:10 Moped (nën 50cc) , Therandë

Bicikel

180 EUR

21 Korr 13:34 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shesim skuter elektrik

28 Shk 22:23 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Piaggio

390 EUR

05 Tet 20:27 Moped (nën 50cc) , Fushë Kosovë

shesim

22 Pri 16:44 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shes hoverboard

250 EUR

31 Jan 14:25 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Passat 3c

8 000 EUR

15 Pri 21:10 Moped (nën 50cc) , Kastriot

Motor peugeot

300 EUR

Merrjep.com është tregu më i madh për tregti online i cili mundëson lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke e bërë kështu blerjen dhe shitjen e gjërave më shpejtë se kurrë më parë.


Merrjep,com iu mundëson të shisni direkt tek tregtarët e motorrave Moped apo edhe të krijoni shpallje për të shitur motorrin tuaj.


Të gjitha llojet e motorrëve Moped në MerrJep.com


Merrjep ofron një përzgjedhje të gjerë të motorrëve të rinj apo të përdorur nën 50 cc për shitje në Kosovë.


Gjeni motorra Moped nga të gjitha markat dhe modelet më të njohura të motorrëve si Aprilia, Honda, Peugeout, Yamaha, Tomos/Sprint, Piaggio dhe shumë marka të tjera.


Modelet e motorëve dhe bicikletave që këto marka ofrojnë janë të shumta. Modele të motoçikletave si Piaggio Zip, Piaggio Ciao, Moped Leonardo, Kymco 50cc, Yamaha 50cc të reja dhe të përdorura i gjeni në MerrJep.com me çmime shumë të volitshme dhe gjendje perfekte.


Bicikleta per fëmijë


MerrJep ka një përzgjedhje të madhe të biçikletave të përdorura dhe të reja të blera në Kosovë apo të importuara nga vendet evropiane si Gjermania, Zvicrra etj.


Biçikleta është një mënyrë e shkëlqyeshme për të udhëtuar me fëmijët tuaj nëpër qytet pa pasur nevojë të prisni në kolona të gjata apo të udhëtoni në komunikacion të ngarkuar.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar bicikleta të reja apo të përdorura, MerrJep.com ofron modele të shumta të bicikletave për fëmijë si Star, BMX, Shimano dhe shumë marka tjera të bicikletave. Juve ju mbetet të zgjidhni ofertën më të mirë për ju dhe fëmijën tuaj.


Ku mund të përdoren motorrët Moped nën 50cc?


Për ata që duan të ngasin një motor, por nuk kanë përvojën ose aftësinë e nevojshme për të ngasur një motorr më të fuqishëm, motorrët Moped janë ideale.

Motorrët Moped nën 50cc janë të dizajnuara për udhëtime me distancë të shkurtër. Nëse jetoni në një qytet, ato do të jenë perfekte pasi mund t'i përdorni për të shkuar nga një vend në tjetrin dhe t'i parkoni lehtësisht.


Shit motora moped nën 50cc dhe bicikleta në MerrJep.com


Bëhu pjesë e platformës MerrJep.com dhe mijëra shitësve online.

Regjistro shpallje për motorra dhe bicikleta dhe vendosni ato në fokusin e mijëra blerësve potencial. Publiko shpalljen me informacionet e duhura dhe shit motorrin apo bicikletën tuaj shpejt dhe lehtë, nga shtëpia.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione