Bicikleta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc)

Aprillia , 38
Honda , 32
Hamachi , 23
Piaggio , 18
Yamaha , 17
Peugeot , 16
Gilera , 11
Baotian , 4
TREK , 3
Scott , 3
Yamaha , 1
BMX , 1
Adly , 1
Cube , 1
21 Nën 15:08 ,

Bicikleta

320 EUR

10 Nën 12:01 ,

Shes Skuterin

140 EUR

31 Tet 18:16 ,

Bicikleta

1 EUR

27 Tet 00:51 ,

Shes Skuterin

180 EUR

11 Tet 15:49 ,

Biciklet

150 EURNë fillim