Honda | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc)

26 Gush 19:08 ,

Shitet Skuteri

400 EUR

21 Gush 15:46 ,

Shitet

550 EUR

18 Gush 16:10 ,

Shitet

270 EUR

15 Qer 21:45 ,

Honda

510 EUR

26 Jan 20:06 ,

Honda x8rs

620 EUR Price Reduced

26 Jan 15:17 ,

honda 49c

320 EUR

23 Jan 17:25 ,

Honda 50cc

50 EUR

07 Dhj 17:42 ,

Honda shitet

150 EUR

28 Nën 12:00 ,

Honda 49c

320 EUR


  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Honda në kategorinë Vetura
  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • honda në kategorinë All Category
  • honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • honda në kategorinë Vetura
  • Honda civic në kategorinë Vetura
  • Honda cbr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim