Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter - Moped (nën 50cc) Të gjitha në Kosovë

Peugeot , 140
Yamaha , 110
Piaggio , 90
Aprillia , 74
Honda , 61
Baotian , 27
Gilera , 23
Hamachi , 13
Ducati , 3
Aprilia , 1
Baotian , 1
Barossa , 1
Hyosung , 1
Pegasus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skuter,kategori Moped (nën 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skuter Të gjitha | Moped (nën 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Qer 22:13 Moped (nën 50cc) , Drenas

Shitet Skuteri 50c

470 EUR

02 Qer 07:59 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik

470 EUR

01 Qer 21:53 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Skuter 49cc

780 EUR

30 Maj 13:53 Moped (nën 50cc) , Pejë

Peugeot speedfight 3

800 EUR

30 Maj 09:21 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik

470 EUR

28 Maj 18:41 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter

650 EUR

28 Maj 17:52 Moped (nën 50cc) , Prizren

Skuter

28 Maj 16:57 Moped (nën 50cc) , Pejë

Skuter elektrik

550 EUR

28 Maj 16:46 Moped (nën 50cc) , Gjilan

skuter

450 EUR

28 Maj 16:28 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

skuter 50 kubik

900 EUR

28 Maj 16:11 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter Elektrik

230 EUR

28 Maj 15:52 Moped (nën 50cc) , Lipjan

Skuter

350 EUR

28 Maj 15:32 Moped (nën 50cc) , Burim

Skuter

200 EUR

28 Maj 15:31 Moped (nën 50cc) , Therandë

Shes skuter yamaha 50cc

950 EUR

28 Maj 08:58 Moped (nën 50cc) , Pejë

Skuter elktrik

470 EUR

27 Maj 16:42 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Shitet skuter honda

600 EUR

27 Maj 00:21 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

skuter 50cc 2 taksh

270 EUR

26 Maj 12:36 Moped (nën 50cc) , Klinë

Skuter 50cc

700 EUR

25 Maj 00:21 Moped (nën 50cc) , Pejë

Skuter elektrik

530 EUR

22 Maj 17:27 Moped (nën 50cc) , Prizren

Tomos kolibri

490 EUR

21 Maj 08:29 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Shitet skuter 80cc

700 EUR

18 Maj 14:44 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter 50 cc

350 EUR

18 Maj 14:22 Moped (nën 50cc) , Gjakovë

Shitet skuteri elektrik

600 EUR

18 Maj 14:22 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Skuter elektrik

550 EUR

17 Maj 12:53 Moped (nën 50cc) , Klinë

Skuter elktrik

570 EUR

17 Maj 10:09 Moped (nën 50cc) , Prizren

Skuter elktrik

470 EUR

16 Maj 17:44 Moped (nën 50cc) , Pejë

Skuter elektrik

790 EUR

15 Maj 16:54 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter 49cc

14 Maj 10:14 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Skuter Motorr Elektrik 2021✅

799 EUR

13 Maj 12:22 Moped (nën 50cc) , Pejë

Skuter elektrik

300 EUR

12 Maj 23:25 Moped (nën 50cc) , Prizren

Shitet symi 49cc

480 EUR

12 Maj 16:56 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik. Me batery

570 EUR

12 Maj 08:27 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter tgm 49 cc

650 EUR

12 Maj 08:18 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter trotinet

280 EUR

10 Maj 10:04 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik

570 EUR

09 Maj 17:54 Moped (nën 50cc) , Vushtrri

Skuter elektrik

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skuter | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione