Vespa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc)

Piaggio , 18
Honda , 1
Peugeot , 1
17 Sht 15:54 ,

Vespa 50cc

950 EUR

14 Qer 17:14 ,

Vespa

200 EUR

17 Pri 08:57 ,

Kymco 50 cc

780 EUR Price Reduced

26 Gush 20:12 ,

Vespa 49cc

1 100 EUR

01 Sht 15:10 ,

Vespa Piaco

150 EUR

18 Korr 23:16 ,

Skuter 50cc 2013

550 EUR

26 Pri 16:20 ,

Motorr

1 000 EUR

13 Dhj 14:52 ,

Vespa gl

1 100 EUR


  • vespa në kategorinë All Category
  • vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Vespa në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • vespa në kategorinë Vetura

Në fillim