defekt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc)

Peugeot , 54
Yamaha , 28
Piaggio , 25
Aprillia , 23
Honda , 13
Gilera , 11
Hamachi , 5
Baotian , 3
Yamaha , 1
Piaggio , 1
Lenovo , 1
04 Dhj 23:33 ,

Skuter

130 EUR

26 Nën 22:46 ,

Peugeot

180 EUR

20 Tet 00:08 ,

Motoqiklet

180 EUR

16 Sht 03:48 ,

Tomos

250 EUR

16 Gush 16:55 ,

Suzuki 49 cc

380 EUR

04 Gush 21:23 ,

Aprilia 50cc

360 EUR

10 Korr 02:00 ,

Piaggio

150 EURNë fillim