Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e skuter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Moped (nën 50cc)

Peugeot , 23
Piaggio , 23
Yamaha , 20
Aprillia , 13
Honda , 11
Baotian , 5
Gilera , 3
Ducati , 1
Hamachi , 1
Barossa , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e skuter,kategori Moped (nën 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj e skuter Të gjitha | Moped (nën 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 21:17 Moped (nën 50cc) , Rahovec

Skuter 150cc

350 EUR

19 Jan 11:23 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik

380 EUR

19 Nën 01:30 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Scooter Elektrik

439 EUR

13 Tet 22:05 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter 49cc

550 EUR

26 Sht 01:03 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik per femije 8+

199 EUR

13 Sht 20:18 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Yamaha Aerox 49cc Gjendje Perfekte

550 EUR

20 Gush 00:24 Moped (nën 50cc) , Pejë

E- scooter skuter

260 EUR

18 Gush 20:26 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Skuter elektrik

750 EUR

11 Gush 15:35 Moped (nën 50cc) , Prizren

Shes peugeot 2008 - 49cc

500 EUR

30 Korr 19:02 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter Elektrik Yadea V7

1 100 EUR Price Reduced

30 Korr 11:23 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter Aprilia 49cc

600 EUR Price Reduced

07 Qer 20:41 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Skuter elektrik

870 EUR

04 Qer 20:15 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Skuter elektrik

870 EUR

26 Maj 21:57 Moped (nën 50cc) , Vushtrri

Skuter 50cc

16 Maj 23:36 Moped (nën 50cc) , Fushë Kosovë

Trotinet Elektrik

370 EUR

11 Maj 20:20 Moped (nën 50cc) , Gjilan

YAMAHA JOG 50cc 2007

800 EUR

30 Pri 17:04 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Shitet skuteri per pjes

100 EUR

27 Mar 23:41 Moped (nën 50cc) , Gjakovë

Skuter 50cc

380 EUR

05 Shk 23:37 Moped (nën 50cc) , Gjakovë

Skuter 50cc

360 EUR

09 Jan 18:03 Moped (nën 50cc) , Gjakovë

REX Skuter 50cc

370 EUR

14 Dhj 20:27 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Skuter Piaggio Typhoon 50cc

170 EUR

23 Nën 15:04 Moped (nën 50cc) , Rahovec

Skuter Elektrik

270 EUR

28 Sht 17:03 Moped (nën 50cc) , Gjakovë

REX 50cc

400 EUR

27 Sht 20:53 Moped (nën 50cc) , Klinë

Skuter 50cc

400 EUR

25 Sht 21:30 Moped (nën 50cc) , Gjilan

shes skuterin elektrik DYU

449 EUR

22 Sht 02:30 Moped (nën 50cc) , Drenas

Skuter

200 EUR

31 Gush 08:55 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Skuter 50cc

350 EUR Price Reduced

29 Gush 19:36 Moped (nën 50cc) , Prizren

Skuter Aprilia 50cc

950 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e skuter | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione