Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW

C 650 GT , 27
F series , 38
K1300S , 18
Model Tjeter , 153
R100 , 16
R1100GS , 6
R1150GS , 23

10 Korr 12:30 ,

bicikleta- 50 euro

50 EUR

Viti: 2013
09 Korr 15:59 ,

Bmw 650cc

Viti: 1996
09 Korr 11:27 ,

BMW 125 kubik

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Korr 20:33 ,

Bmw R1100S

3 300 EUR

Viti: 2000
07 Korr 19:38 ,

Bmw 650cc

Viti: 1996
07 Korr 11:03 ,

Bmw 650 rks

Viti: 1997
06 Korr 18:30 ,

Gomat

Viti: 2019
03 Korr 18:48 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
02 Korr 22:05 ,

Fellne 17

270 EUR

Viti: 2015
01 Korr 21:29 ,

Bmw 650cc

1 EUR

Viti: 1996
30 Qer 20:16 ,

Bmw 650cc

1 EUR

Viti: 1996
28 Qer 20:19 ,

Yamaha 250 cc

1 250 EUR

Viti: 2000
26 Qer 19:15 ,

Shitet bmw 650cc

Viti: 1996
23 Qer 17:58 ,

shitet

Viti: 2019
20 Qer 21:24 ,

Mondial rf 150

450 EUR

Viti: 2008
14 Qer 12:56 ,

Shitet

3 780 EUR Price Reduced

Viti: 1999
08 Qer 21:07 ,

Bicikell

160 EUR

Viti: 2018
08 Qer 17:15 ,

Shitet BMW GS1200

14 500 EUR

Viti: 2016
30 Maj 14:26 ,

Bmw 650cc

Viti: 1996
29 Maj 20:38 ,

Bmw 650cc

Viti: 1996
28 Maj 02:20 ,

Bmw Rs1100

3 300 EUR

Viti: 2000
21 Maj 19:43 ,

Bmw R 80 scrambler

15 000 EUR

Viti: 1988
17 Maj 05:01 ,

BMW 650cc Enduro

1 600 EUR

Viti: 1999
15 Maj 14:49 ,

Yamaha 250

1 200 EUR

Viti: 2020
14 Maj 19:31 ,

Bmw xr 1000s sport turing

13 900 EUR

Viti: 2017
13 Maj 15:19 ,

BMW 650cc

1 600 EUR

Viti: 1999
10 Maj 04:59 ,

Shitet Skuteri

600 EUR

Viti: 2005
06 Maj 20:55 ,

Howerbord

110 EUR

Viti: 2018
29 Pri 19:22 ,

Shitet BMW F 650cc

2 200 EUR

Viti: 1999
26 Pri 23:29 ,

Lirim

1 100 EUR

Viti: 2016
25 Pri 15:09 ,

BMW F650 Funduro

1 800 EUR

Viti: 1994
21 Pri 05:57 ,

Bmw 650cc

Viti: 1996
13 Pri 21:08 ,

Bmw 650cc

Viti: 1996
08 Pri 14:58 ,

Shiten

2 EUR

Viti: 2008
17 Mar 15:26 ,

Boj ndrrim me motorr

500 EUR

Viti: 1988
06 Mar 18:37 ,

Atv 125cc

550 EUR

Viti: 2015
04 Mar 09:06 ,

Biciklet

400 EUR

Viti: 2015
Në fillim