Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | CB

17 Sht 23:03 ,

Shitet/Ndrrohet Honda CMX 250 cc

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1987
12 Sht 11:35 ,

ndrroj akuarium

120 EUR

Viti: 2017
11 Sht 09:20 ,

Honda

2 200 EUR

Viti: 2004
03 Sht 21:39 ,

Kros 125cc 4T

400 EUR

Viti: 1991
19 Gush 14:29 ,

shitet honda 125cc i doganuar

499 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Gush 10:04 ,

Skuter

200 EUR

Viti: 2009
10 Gush 12:38 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
30 Korr 07:55 ,

SKUTER HONDA 50CC

250 EUR

Viti: 2000
28 Korr 21:30 ,

Honda cb1000r

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
21 Korr 07:57 ,

motor

1 500 EUR

Viti: 1984
08 Korr 12:08 ,

Honda

2 300 EUR

Viti: 2004
22 Qer 11:42 ,

Shitet Ndrrohet

Viti: 2009
17 Qer 23:36 ,

Skuter

200 EUR

Viti: 2020
25 Maj 02:28 ,

Honda

1 EUR

Viti: 2000
09 Mar 08:42 ,

Shiten

850 EUR

Viti: 2005
04 Mar 17:19 ,

honda

Viti: 2018
04 Mar 13:35 ,

Honda

1 EUR

Viti: 2000
22 Shk 14:01 ,

Kerkoj skuter 50cc

200 EUR

Viti: 2004
15 Shk 18:46 ,

Shes krosin

1 EUR

Viti: 2010
10 Shk 07:58 ,

Wuyang 125 cc

750 EUR

Viti: 2019
07 Shk 22:35 ,

skuter

850 EUR

Viti: 2014
22 Nën 13:10 ,

Honda 250 cc

800 EUR

Viti: 2004
13 Nën 16:29 ,

Honda

Viti: 1999
22 Tet 11:23 ,

motor honda

300 EUR

Viti: 1991
25 Sht 21:23 ,

honda

6 000 EUR

Viti: 2017
20 Sht 21:42 ,

Shes motorrin n gjendje prefekte

1 300 EUR

Viti: 2014
13 Sht 12:25 ,

shitet urgjent 49cc

300 EUR

Viti: 2006
05 Sht 09:38 ,

Motor

1 800 EUR

Viti: 2001
31 Gush 20:11 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
28 Gush 15:31 ,

Honda 49 cc me dogan

450 EUR

Viti: 1999
23 Gush 22:43 ,

shitet motorri

600 EUR

Viti: 2000
17 Gush 22:32 ,

Shes matorr

1 700 EUR

Viti: 2000
06 Gush 12:01 ,

Shes motorrin

400 EUR

Viti: 2008
22 Korr 21:41 ,

Shitet honda pr pjes

100 EUR

Viti: 2002


Në fillim