Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aixam | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aixam Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 04:31 Kros/Enduro , Malishevë

JOIN THE ILLUMINATI

200 000 EUR

07 Shk 18:31 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri 50cc

220 EUR

29 Jan 03:46 Skuter , Gjilan

shitet

600 EUR

19 Jan 23:05 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Atv 125cc

1 EUR

09 Jan 23:45 Sportiv , Gjilan

specialized

350 EUR

03 Jan 21:40 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri

1 500 EUR

03 Jan 00:37 Sportiv , Besianë

Shes

259 EUR

08 Tet 16:40 Skuter , Pejë

Shitet skuteri elektrik deri ne 120 kg

140 EUR Price Reduced

Viti: 2021
21 Sht 10:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

350 EUR

Viti: 2021
01 Sht 14:27 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes krosin

400 EUR

Viti: 2018
22 Gush 23:40 Skuter , Ferizaj

Skuter

400 EUR

Viti: 2004
03 Gush 08:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Shes mitorin m dugan

Viti: 2004
30 Korr 11:25 Sportiv , Prishtinë

Shitet Bicikla e re

135 EUR

Viti: 2021
29 Korr 17:19 Skuter , Gjilan

Shitet ose ndrohet me vetur ne vleren e tij !

Viti: 2000
26 Korr 22:11 Sportiv , Viti

motorr për femij

Viti: 2015
09 Korr 09:03 Skuter , Gjilan

Trotinet elektrik

130 EUR

Viti: 2015
30 Qer 21:01 Sportiv , Ferizaj

Shite biciklla

60 EUR Price Reduced

Viti: 2018
23 Qer 19:21 Skuter , Prizren

Shes bicikleten me shpejtsi

65 EUR

Viti: 2010
13 Qer 14:52 Sportiv , Prishtinë

shes akumator 80 amper edhe nje bicikell

99 EUR

Viti: 2020
02 Qer 14:01 Sportiv , Vushtrri

Bicikleta ne shitje

1 EUR

Viti: 2017
31 Maj 07:51 Skuter , Vushtrri

Mondial 150cc

340 EUR Price Reduced

Viti: 2008
16 Maj 10:47 Skuter , Vushtrri

Shitet 50cc

220 EUR

Viti: 2015
14 Maj 02:04 Skuter , Deçan

On Sale Segway X20 Bike

310 EUR

Viti: 2021
31 Mar 22:54 Skuter , Drenas

Shes Kymco

500 EUR

Viti: 2005
31 Mar 22:52 Skuter , Dragash

skuterin 50cc

150 EUR

26 Mar 19:24 Skuter , Klinë

shes bicikletat

Viti: 2014
20 Mar 01:18 Skuter , Drenas

Shitat Atv

760 EUR

Viti: 2020
19 Mar 12:09 Skuter , Rahovec

shitet

920 EUR

Viti: 2020
17 Mar 21:32 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes shlemin me kamer

Viti: 2020
15 Mar 20:01 Skuter , Drenas

Shitet Atv

630 EUR

Viti: 2016
14 Mar 23:34 Sportiv , Mitrovicë

Euro 2 Tvjetra

5 000 EUR

Viti: 2002
14 Mar 23:30 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

feshe

Viti: 2019
14 Mar 23:22 Skuter , Artanë

shes skuterin 50cc

150 EUR

Viti: 1998
14 Mar 23:12 Skuter , Prizren

skuter

150 EUR

Viti: 1997
11 Mar 01:22 Sportiv , Drenas

Atv 125c

630 EUR

Viti: 2016
16 Shk 18:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Bicikleta

250 EUR

Viti: 2021
15 Shk 18:02 Skuter , Vushtrri

Shes

145 EUR

Viti: 2020
19 Jan 12:12 Të tjera , Vushtrri

���� Bike Poni ����

35 EUR

Viti: 2020
22 Dhj 21:35 Kros/Enduro , Besianë

Biciklet 27.5

250 EUR

Viti: 2021
24 Nën 22:19 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shes atvn ne gjendje te rregullt

350 EUR

Viti: 2000
20 Nën 21:53 Sportiv , Drenas

Ushitë

400 EUR

Viti: 2008
14 Nën 18:49 Sportiv , Prishtinë

Shitet

2 EUR

Viti: 2018
26 Tet 20:23 Skuter , Drenas

Ushit

370 EUR

Viti: 2008
24 Tet 13:03 Skuter , Viti

Skuteri elektrik

110 EUR Price Reduced

Viti: 2021
19 Tet 20:02 Skuter , Drenas

Ushit

390 EUR

Viti: 2008
10 Tet 21:17 Touring , Vushtrri

citycoco motorr me rrym

750 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aixam Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione