Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Baotian | Monza

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Baotian Monza | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Pri 05:38 Skuter , Prishtinë

SHITET BAOTIAN

480 EUR

Viti: 2011
26 Mar 19:18 Touring , Kastriot

Shiten bicikllat 26 dhe 27.5

250 EUR

Viti: 2014
20 Mar 17:02 Të tjera , Besianë

Shitet bicikla

180 EUR

Viti: 2021
30 Sht 11:45 Skuter , Prizren

⭕ Tomos punch 49 cc

250 EUR

Viti: 1984
24 Sht 23:28 Skuter , Mitrovicë

shitet mondial ei 150 cc

280 EUR

Viti: 2008
05 Sht 23:02 Sportiv , Ferizaj

Bickell mtb

Viti: 2012
03 Gush 09:22 Skuter , Viti

Shitet matorri 125 kb viti 2011

Viti: 2011
08 Korr 16:59 Sportiv , Prishtinë

Shitet motocikleta

350 EUR

Viti: 2013
27 Qer 14:35 Sportiv , Drenas

Ushit

380 EUR

Viti: 2014
12 Qer 15:19 Kros/Enduro , Gjilan

Fellnet per super moto ne shitje

150 EUR

Viti: 2020
08 Mar 22:49 Touring , Deçan

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1983
17 Shk 10:02 Sportiv , Burim

shes zagarin per lepur dhepun per thi

197 294 EUR

Viti: 2020
05 Nën 12:38 Skuter , Mitrovicë

shitet maskat dhe maqina per 50 cc

Viti: 2008
08 Korr 17:00 Sportiv , Drenas

Shitet korpa e suterav

55 EUR

Viti: 2006
07 Korr 12:23 Skuter , Drenas

Gypek per Skuter

55 EUR Price Reduced

Viti: 2008
06 Pri 08:16 Skuter , Vushtrri

Hsi 150cc me dukumenta urgjent

270 EUR

Viti: 2008
31 Tet 20:04 Kros/Enduro , Skenderaj

kros

30 EUR

Viti: 1991
08 Sht 19:46 Sportiv , Ferizaj

Skuter 150cc

250 EUR

Viti: 2008
19 Pri 23:46 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet skuteri 80cc

220 EUR

Viti: 2008
09 Dhj 17:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Nemo Bt 125cc

Viti: 2008
30 Nën 20:05 Skuter , Rahovec

Skuter ne shitje

Viti: 2000
29 Nën 21:12 Skuter , Mitrovicë

Skuter boatian -03

400 EUR

Viti: 2003
23 Nën 19:56 Skuter , Pejë

shes urgjent mondial hs 150kubik

280 EUR

Viti: 2008
22 Gush 12:04 Skuter , Prishtinë

Mondial HS 150 CC

240 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Baotian Monza | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione