Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW | K1300S

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW K1300S | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Jan 01:39 Skuter , Prizren

Helmet

80 EUR

21 Jan 21:11 Të tjera , Prizren

Helmet

90 EUR

17 Jan 23:54 Kros/Enduro , Prizren

Kaciga

90 EUR

18 Dhj 13:44 Skuter , Prishtinë

Bejme saldimin e pllastikave per skutera

Viti: 2010
14 Mar 23:35 Sportiv , Gjakovë

Skjsn

70 EUR

Viti: 2017
08 Pri 05:35 Skuter , Besianë

Motorra per dyer049681559

1 EUR

Viti: 2020
28 Mar 21:26 Skuter , Lipjan

Shitet matorri me benzin 90. Ero veq benzin e pik kapak

90 EUR

Viti: 1999
05 Dhj 11:04 Të tjera , Malishevë

Helmeta CH����

Viti: 2016
23 Qer 17:58 Sportiv , Lipjan

shitet

Viti: 2019
11 Dhj 19:40 Skuter , Prizren

shitet skuteri me benzin thuajse i ri 52c qon 80kg

150 EUR

Viti: 2016
03 Qer 13:28 Touring , Gjilan

Shitet me Marrveshje

Viti: 2007
23 Tet 19:52 Skuter , Prizren

Bmw

850 EUR

Viti: 2012
14 Tet 15:57 Sportiv , Artanë

shitet

2 000 EUR

Viti: 2016
07 Gush 19:32 Chopper/Coustom , Prizren

Bmw

6 500 EUR

Viti: 2000
19 Korr 22:16 Skuter , Gjilan

shitet motorri per femi

70 EUR

Viti: 2018
19 Pri 22:42 Sportiv , Besianë

Shitet BMW K1200RS

Viti: 1998
20 Nën 17:26 Skuter , Gjakovë

Hs 150cc tip top

299 EUR

Viti: 2008
10 Pri 20:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

BMW K1200RS

Viti: 1998
25 Mar 18:23 Sportiv , Gjilan

shess

Viti: 2016
24 Dhj 10:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

Shes BMW K1200RS

3 000 EUR

Viti: 1998
02 Nën 21:51 Skuter , Therandë

Shitet Mondiall 150 cc

Viti: 2008
01 Tet 15:51 Sportiv , Gjakovë

BMW K1200S

Viti: 2007
06 Pri 22:53 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Iphone 4s

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW K1300S | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione