Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kross | Ferizaj | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 11
Suzuki , 8
Shineray , 3
Honda , 2
KTM , 2
Aprilia , 1
Beta , 1
Cagiva , 1
CPI , 1
Ducati , 1
Gasgas , 1
Italjet , 1
Kawasaki , 1
Kymco , 1
Lifan , 1
Linhai , 1
SYM , 1
Vespa , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kross,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kross Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 22:54 Skuter , Ferizaj

Shitet kymco 125 cc i ardhur nga zvicrra ����

1 100 EUR

Viti: 2011
22 Jan 15:49 Sportiv , Ferizaj

Kross Beta 50cc

22 Shk 17:23 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet Kross 250 cc

Viti: 2008
25 Tet 22:59 Sportiv , Ferizaj

Honda CB450s

600 EUR

Viti: 1988
12 Gush 21:22 Kros/Enduro , Ferizaj

Kross

1 000 EUR

Viti: 2021
21 Qer 21:49 Kros/Enduro , Ferizaj

Full kross

1 700 EUR

Viti: 2011
11 Maj 20:52 Kros/Enduro , Ferizaj

Kross enduro

800 EUR

Viti: 2020
11 Maj 16:39 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Enduro kross

800 EUR

Viti: 2020
13 Mar 20:38 Skuter , Ferizaj

Yamaha areox

Viti: 2004
12 Jan 13:39 Kros/Enduro , Ferizaj

kross

650 EUR

Viti: 2002
03 Tet 15:03 Kros/Enduro , Ferizaj

Matorr kross 150cc

550 EUR

Viti: 2000
03 Korr 14:28 Skuter , Ferizaj

skuter cpi 125 cc

550 EUR

Viti: 2014
24 Maj 12:36 Kros/Enduro , Ferizaj

kross.

300 EUR

Viti: 1985
16 Maj 20:34 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet suzuki 1500 cc

Viti: 2000
08 Maj 17:51 Kros/Enduro , Ferizaj

Kross Yamaha DT

350 EUR

Viti: 1997
06 Nën 20:56 Kros/Enduro , Ferizaj

Kross

1 EUR

Viti: 1995
10 Sht 14:35 Kros/Enduro , Ferizaj

kross 125cc

350 EUR

Viti: 2013
29 Gush 10:52 Të tjera , Ferizaj

Kross

750 EUR

Viti: 2014
19 Mar 15:17 Kros/Enduro , Ferizaj

Moto kross 125cc

600 EUR

Viti: 2018
22 Shk 13:59 Kros/Enduro , Ferizaj

Kross nga ch

650 EUR

Viti: 1996
15 Shk 22:18 Kros/Enduro , Ferizaj

Mini kross. 125cc

350 EUR

Viti: 2005
21 Dhj 23:06 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes bagerin ose ndrroj me kros kross enduro

2 500 EUR

Viti: 2005
16 Nën 22:45 Kros/Enduro , Ferizaj

Motorr kross 125 kubik

700 EUR

Viti: 1996
24 Tet 15:49 Kros/Enduro , Ferizaj

Mini-Kross 125cc

380 EUR

Viti: 2009
17 Tet 20:28 Të tjera , Ferizaj

Kross

950 EUR

Viti: 2000
05 Sht 11:41 Sportiv , Ferizaj

Kross 125cc

180 EUR

Viti: 1998
14 Mar 09:42 Kros/Enduro , Ferizaj

GASGAS EC 300 HardEnduro

2 950 EUR

Viti: 2010
09 Jan 16:42 Kros/Enduro , Ferizaj

Shiten motorrat

Viti: 2012
11 Sht 17:10 Skuter , Ferizaj

Shitet

420 EUR

Viti: 2012
16 Korr 15:51 Skuter , Ferizaj

Shes ose ndrroj yamaha me kross!!

Viti: 2004
03 Korr 21:46 Kros/Enduro , Ferizaj

shite kross 110

500 EUR

Viti: 2011
27 Maj 01:10 Sportiv , Ferizaj

shitet nderrohet me vetur ose kross

700 EUR

Viti: 1992
11 Maj 13:51 Kros/Enduro , Ferizaj

Super kross

600 EUR

Viti: 1986
19 Shk 22:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

shitet krosi 125cc urgjent

600 EUR

Viti: 2000
26 Nën 12:22 Kros/Enduro , Ferizaj

KROSS HONDA

850 EUR

Viti: 2000
25 Nën 23:32 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

ndrroj me kross

111 111 EUR

Viti: 2016
25 Sht 15:25 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet Mondial ZC 150

520 EUR

Viti: 2008
20 Korr 16:46 Kros/Enduro , Ferizaj

Motorr kross

Viti: 1996
18 Korr 20:27 Kros/Enduro , Ferizaj

Motorr Kross

600 EUR

Viti: 1996
03 Shk 13:10 Kros/Enduro , Ferizaj

Motor kross

1 500 EUR

Viti: 2000
06 Dhj 13:41 Skuter , Ferizaj

Yamaha 600 kobil 4t

850 EUR

Viti: 1994
11 Sht 15:19 Kros/Enduro , Ferizaj

motorr kross

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kross | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione