kros | Fushë Kosovë | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Kawasaki , 10
Honda , 5
Suzuki , 3
Yamaha , 3
Derbi , 2
Bimota , 1
KTM , 1
Linhai , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kros,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kros Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Pri 08:11 ,

Kros 250 kubik

850 EUR

Viti: 2008
09 Jan 16:26 ,

KROS 125CC

450 EUR

Viti: 2020
03 Dhj 19:51 ,

Kavasaki

1 250 EUR

Viti: 2001
26 Nën 20:28 ,

Kavasaki

1 250 EUR

Viti: 2001
25 Nën 19:08 ,

Kavasaki

1 250 EUR

Viti: 2001
20 Nën 15:06 ,

Xoni

1 350 EUR

Viti: 2001
19 Nën 08:48 ,

Shitet krosi

800 EUR

Viti: 2020
04 Nën 18:12 ,

Kavasaki

1 350 EUR

Viti: 2001
28 Tet 23:27 ,

Kros 125 cc

550 EUR

Viti: 2019
28 Tet 21:47 ,

+38348810411

1 350 EUR

Viti: 2001
17 Tet 21:44 ,

Motorr kros

1 350 EUR

Viti: 2020
22 Korr 21:51 ,

Kros suzuki dr 350cc

800 EUR

Viti: 1994
11 Jan 12:05 ,

Kros derbi 50cc

320 EUR

Viti: 1999
19 Nën 21:18 ,

Kros 50cc

380 EUR

Viti: 1999
25 Korr 15:41 ,

Kros 125cc

600 EUR

Viti: 2005
27 Qer 14:07 ,

Kros

600 EUR

Viti: 2005
10 Shk 19:30 ,

Honda

800 EUR

Viti: 1997
06 Sht 20:21 ,

Motorr Kros

3 000 EUR

Viti: 2018
11 Gush 20:34 ,

shes ba moto kros

700 EUR

Viti: 2008
15 Pri 10:23 ,

Mondial 150cc

370 EUR

Viti: 2008
13 Korr 12:52 ,

MONDIAL SKUTER

1 000 EUR

Viti: 2008
07 Mar 00:18 ,

Ndrrim

Viti: 2009
28 Gush 08:42 ,

Shes&nderroj

1 000 EUR

Viti: 2001
21 Korr 09:33 ,

Full kros

1 150 EUR

Viti: 2000
09 Korr 11:14 ,

Kros

1 350 EUR

Viti: 2000
25 Pri 14:23 ,

Mondial 150cc HSI

420 EUR

Viti: 2008
14 Gush 08:26 ,

Yamaha fz 750 c

1 000 EUR

Viti: 1988
22 Pri 13:22 ,

Kawasaki -90

500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kros | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Hyosung
  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki
  • kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Derbi
  • Kros në kategorinë Moped (nën 50cc) | Markë tjetër
  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Maxster
  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | Pegaso
  • kros në kategorinë Kros/Enduro | Yamaha
  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | R1
  • kros në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione