skuter | Gjakovë | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 16
Aprilia , 13
Peugeot , 9
Honda , 9
Piaggio , 8
Suzuki , 3
SYM , 3
Adly , 3
CPI , 2
Keeway , 2
Malaguti , 2
Kymco , 2
Triumph , 1
Baotian , 1
PGO , 1
Mz , 1
Honda , 1
Pegasus , 1
Motowell , 1
Kawasaki , 1
Rivero , 1
17 Sht 21:24 ,

Piaggio 125

Viti: 2006
15 Sht 08:52 ,

Skuter gilera 50cc

250 EUR

Viti: 2008
04 Sht 17:06 ,

bicikleta dhe ps3

200 EUR

Viti: 2020
04 Sht 17:06 ,

bicikleta dhe ps3

200 EUR

Viti: 2019
23 Korr 10:48 ,

Skuter

Viti: 2010
14 Korr 11:46 ,

Shitet skuter kymco 125cc

650 EUR

Viti: 2009
08 Korr 02:01 ,

Skuter honda sh 125 i

1 500 EUR

Viti: 2008
23 Qer 21:57 ,

Motorr skuter

270 EUR

Viti: 2019
17 Qer 23:15 ,

Skuter

250 EUR

Viti: 2004
16 Qer 21:43 ,

150cc

400 EUR

Viti: 2009
13 Maj 15:41 ,

Motorr

450 EUR

Viti: 2002
06 Maj 01:01 ,

SHITET

250 EUR

Viti: 2005
23 Pri 21:59 ,

Skuter ndrrim me sony 4

Viti: 2020
08 Pri 20:19 ,

Skuter

250 EUR

Viti: 1995
29 Mar 01:43 ,

Skuter

150 EUR

Viti: 2008
01 Mar 17:18 ,

Skuter

Viti: 2000
22 Shk 14:01 ,

Kerkoj skuter 50cc

200 EUR

Viti: 2004
30 Jan 02:42 ,

Skuter

950 EUR

Viti: 2008
24 Nën 10:48 ,

Skuter Keeway

480 EUR

Viti: 2009
31 Gush 18:02 ,

shitet skuter

Viti: 2003
25 Gush 12:52 ,

Skuter

320 EUR

Viti: 2008
23 Gush 21:40 ,

Skuter Peugeot 50cc

300 EUR

Viti: 2008
23 Gush 21:32 ,

Skuter Peugeot 50cc

300 EUR

Viti: 2007
05 Gush 18:58 ,

Skuter

170 EUR

Viti: 2005
12 Maj 23:32 ,

Honda 125cc

Viti: 1994
12 Maj 21:30 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 2004
03 Maj 18:05 ,

Skuter Mondial 150cc

300 EUR

Viti: 2009
13 Pri 20:59 ,

Skuter

600 EUR

Viti: 2002
26 Mar 12:06 ,

aprilia 650cc pegaso

1 600 EUR

Viti: 2001
15 Mar 19:54 ,

Skuter Honda 125cc

300 EUR

Viti: 1994
23 Shk 13:15 ,

Skuter 125 Cc

1 050 EUR

Viti: 2007
20 Shk 21:12 ,

Skuter HONDA

230 EUR

Viti: 1999
24 Gush 22:37 ,

Skuter 250cc 4 takt

1 000 EUR

Viti: 2010
29 Korr 12:20 ,

Grand skuter

1 250 EUR

Viti: 2006
28 Korr 23:30 ,

Grand skuter

1 250 EUR

Viti: 2006
21 Korr 09:50 ,

grand scuter

1 600 EUR

Viti: 2004
11 Korr 21:07 ,

“ Skuter Honda “

450 EUR

Viti: 2003
21 Qer 17:09 ,

Skuter 150cc

450 EUR

Viti: 2010

  • Skuter në kategorinë All Category
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • skuter në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • skuter në kategorinë All Category
  • skutera në kategorinë All Category
  • Skuter në kategorinë All Category
  • Skuter 50cc në kategorinë All Category
  • skuter në kategorinë All Category
  • Skuter në kategorinë All Category

Në fillim