Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | Rebel

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Rebel | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Sht 17:38 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet chopperi

1 200 EUR

Viti: 1998
25 Sht 00:09 Chopper/Coustom , Shtime

Shitet chopperi

1 200 EUR

Viti: 1998
18 Qer 15:28 Chopper/Coustom , Gjakovë

Honda Rebel 125cc

1 300 EUR

Viti: 1997
21 Maj 17:15 Chopper/Coustom , Ferizaj

Honda choper125c

700 EUR

Viti: 1998
01 Shk 17:34 Chopper/Coustom , Klinë

Honda chopper 125cc

850 EUR

Viti: 1981
21 Gush 23:04 Chopper/Coustom , Gjilan

Shitet honda chopper 125cc

Viti: 2003
09 Korr 14:32 Chopper/Coustom , Prizren

HONDA 125cc

1 500 EUR

Viti: 1996
27 Qer 01:07 Chopper/Coustom , Prishtinë

Motorri ne shitje

1 800 EUR

Viti: 1997
14 Pri 16:09 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda Cm125cc

650 EUR

Viti: 1990
29 Mar 20:44 Chopper/Coustom , Pejë

Shitet

550 EUR

Viti: 1996
17 Mar 09:58 Chopper/Coustom , Therandë

Honda Rebel

8 000 EUR

Viti: 2020
04 Mar 23:18 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda cm125cc

720 EUR

Viti: 1995
18 Shk 16:46 Chopper/Coustom , Prishtinë

honda

Viti: 2000
09 Dhj 20:13 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda Cm125cc

800 EUR

Viti: 2000
09 Tet 14:43 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet

1 199 EUR

Viti: 1999
21 Sht 22:18 Chopper/Coustom , Besianë

Motorr

350 EUR

Viti: 2015
23 Gush 13:29 Chopper/Coustom , Gjilan

Honda custom 125cc

900 EUR

Viti: 1988
12 Korr 16:47 Chopper/Coustom , Besianë

Honda

550 EUR

Viti: 2014
12 Qer 18:34 Chopper/Coustom , Prizren

Honda

1 300 EUR

Viti: 2000
24 Maj 01:15 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1988
05 Maj 15:38 Chopper/Coustom , Rahovec

Honda

Viti: 1988
23 Mar 18:05 Chopper/Coustom , Therandë

Honda

1 EUR

Viti: 2000
23 Jan 16:37 Chopper/Coustom , Pejë

Honda 250

Viti: 1986
16 Tet 14:31 Chopper/Coustom , Dragash

Shitet. Handa. Urgjent. Mir. E lir

Viti: 1986
20 Gush 19:06 Chopper/Coustom , Prishtinë

Honda rebel

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1997
20 Gush 19:06 Chopper/Coustom , Prishtinë

Choper honda rebel

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1997
06 Gush 11:41 Sportiv , Prishtinë

Motorr Honda 2004 600Rrr

1 EUR

Viti: 2004
21 Korr 14:45 Touring , Prishtinë

MOTOR HONDA

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1996
27 Maj 16:51 Chopper/Coustom , Kaçanik

Chòper

1 450 EUR

Viti: 1996
16 Korr 12:34 Chopper/Coustom , Pejë

Qoper Honda U Shit flm merrjep....

1 800 EUR

Viti: 1995
21 Qer 08:35 Të tjera , Pejë

Honda rebel

1 800 EUR

Viti: 1995
09 Maj 20:07 Skuter , Drenas

Honda rebel .shes motor still 23

1 100 EUR

Viti: 2001
13 Mar 17:35 Chopper/Coustom , Prishtinë

Honda

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Rebel | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione