Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna

Sm610R , 13
TE , 32
Wrk , 31

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Maj 19:37 ,

Husqvarana 450

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
15 Pri 22:51 ,

Husqvarna 450 full

6 500 EUR

Viti: 2018
12 Mar 23:31 ,

shes

2 000 EUR

Viti: 2010
09 Mar 10:53 ,

Motocros 250

1 850 EUR

Viti: 2010
07 Shk 15:25 ,

Shitet krosi 610 cc

1 450 EUR

Viti: 2010
25 Dhj 13:06 ,

Shitet krosi 610 cc

1 450 EUR

Viti: 2010
23 Dhj 21:21 ,

Shitet krosi 610 cc

1 450 EUR

Viti: 2010
11 Dhj 18:27 ,

Husqvarna 250cc 2t

1 EUR

Viti: 2000
10 Dhj 14:12 ,

Shes Kross

600 EUR

Viti: 2005
29 Nën 15:21 ,

Husqvarna

Viti: 2007
10 Nën 18:28 ,

Husqvarna 125cc enduro

Viti: 2010
06 Tet 22:21 ,

Shes krosin

2 500 EUR

Viti: 2008
21 Sht 20:01 ,

Husvarna

Viti: 2015
21 Sht 11:49 ,

Husqvarna 300 te

Viti: 2015
13 Sht 15:04 ,

HUSQVARNA FE 450

Viti: 2018
09 Gush 00:25 ,

Bandasha

300 EUR

Viti: 2011
27 Korr 21:03 ,

cros 450 c

Viti: 2008
25 Korr 12:45 ,

Husqvarna 250

1 EUR

Viti: 1997
13 Korr 18:17 ,

Shitet

2 250 EUR

Viti: 2007
06 Korr 17:48 ,

Husqvarna 250cc 2t 2004

1 200 EUR

Viti: 2004
09 Maj 13:05 ,

Huqesvarna

Viti: 2004
18 Pri 12:09 ,

Motor Huqfarna

2 000 EUR

Viti: 2000
03 Pri 00:22 ,

Husqvarna

1 EUR

Viti: 2004
15 Mar 11:24 ,

Husqvarna

Viti: 2004
14 Mar 09:06 ,

Kros Husqvarna

4 500 EUR

Viti: 2014
27 Jan 18:18 ,

Husqvarna tc

1 900 EUR

Viti: 2010
10 Jan 02:13 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
10 Jan 01:24 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
27 Dhj 17:35 ,

Shitet

1 950 EUR

Viti: 2013
15 Dhj 09:24 ,

Husqarna 200

1 000 EUR

Viti: 2006
30 Nën 23:17 ,

Shes full cross

Viti: 2008
20 Sht 19:44 ,

Husqvarn

Viti: 2009
08 Sht 10:41 ,

Husqfarna

150 EUR

Viti: 2002
01 Sht 15:52 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
19 Maj 21:21 ,

Kros

2 600 EUR

Viti: 2010
16 Pri 22:06 ,

Kerkoj maqin per hosvarna

Viti: 1999
02 Tet 21:33 ,

Shitet krosi

1 700 EUR

Viti: 2004
17 Gush 19:35 ,

Cross

1 300 EUR

Viti: 2002
31 Korr 12:52 ,

Shes dy krosa

550 EUR

Viti: 1998

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione