Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter | Kaçanik | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 8
Yamaha , 6
Daelim , 3
Peugeot , 3
Piaggio , 3
TGB , 2
Aprilia , 1
Benelli , 1
Gilera , 1
Kawasaki , 1
KTM , 1
Kymco , 1
Laverda , 1
MBK , 1
Motowell , 1
Mz , 1
Online , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skuter ,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skuter Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 11:58 Skuter , Kaçanik

Shitet Skuter Honda Sh125i

1 100 EUR

28 Shk 22:04 Skuter , Kaçanik

skuter 50cc

250 EUR

10 Gush 12:29 Skuter , Kaçanik

Skuter

550 EUR

Viti: 2010
09 Gush 21:29 Skuter , Kaçanik

Skuter - mondial

300 EUR

Viti: 2007
08 Gush 20:13 Skuter , Kaçanik

TBG Bullet RS 50ccm

700 EUR

Viti: 2010
29 Qer 17:06 Skuter , Kaçanik

Skuter 125

Viti: 2008
06 Qer 23:51 Skuter , Kaçanik

Skuter 150 cc

280 EUR

Viti: 2008
22 Maj 22:25 Kros/Enduro , Kaçanik

Yamaha dt

Viti: 2015
26 Pri 15:21 Skuter , Kaçanik

Skuter Mondiall

450 EUR

Viti: 2008
29 Sht 20:21 Të tjera , Kaçanik

Shiten 2 motorra

950 EUR

Viti: 2021
30 Gush 22:17 Kros/Enduro , Kaçanik

Honda 125 cc me dogan

530 EUR

Viti: 1983
30 Gush 21:57 Kros/Enduro , Kaçanik

Honda 125 cc me dogan

530 EUR

Viti: 1983
31 Mar 00:03 Skuter , Kaçanik

Skuter

450 EUR

Viti: 2012
09 Shk 21:51 Skuter , Kaçanik

Skuter piaggio zipp

300 EUR

Viti: 1998
04 Nën 16:15 Skuter , Kaçanik

skuter

570 EUR

Viti: 2000
21 Tet 21:50 Skuter , Kaçanik

Skuter

1 100 EUR

Viti: 2000
21 Sht 20:28 Skuter , Kaçanik

Shitet skuteri 50cc

230 EUR

Viti: 2009
15 Sht 15:42 Skuter , Kaçanik

Skuter Yamaha 125cc

700 EUR

Viti: 1998
14 Gush 10:04 Skuter , Kaçanik

Skuter

200 EUR

Viti: 2009
03 Korr 13:26 Skuter , Kaçanik

Skuter

200 EUR

Viti: 2010
17 Qer 23:36 Skuter , Kaçanik

Skuter

200 EUR

Viti: 2020
10 Qer 11:16 Skuter , Kaçanik

Skuter Mondial-150cc

280 EUR

Viti: 2001
03 Qer 21:52 Skuter , Kaçanik

Skuter

220 EUR

Viti: 2020
30 Mar 22:38 Skuter , Kaçanik

Skuter

200 EUR

Viti: 2001
10 Dhj 23:29 Skuter , Kaçanik

skuter

1 000 EUR

Viti: 2014
06 Nën 20:48 Skuter , Kaçanik

Skuter

500 EUR

Viti: 2009
21 Sht 11:15 Skuter , Kaçanik

Skuter

450 EUR

Viti: 2009
14 Sht 09:57 Motoçikleta (mbi 50cc) , Kaçanik

Yamaha Majesty 250 cc

1 299 EUR

Viti: 2001
06 Sht 12:16 Skuter , Kaçanik

Yamaha 250 cc

1 300 EUR

Viti: 2001
05 Sht 20:03 Skuter , Kaçanik

Yamaha 250 cc

1 300 EUR

Viti: 2001
02 Gush 14:43 Skuter , Kaçanik

Skuter

600 EUR

Viti: 2009
20 Pri 21:44 Skuter , Kaçanik

shitet skuter

Viti: 2008
21 Shk 13:27 Skuter , Kaçanik

Skuter Mondial

Viti: 2008
15 Nën 23:18 Skuter , Kaçanik

shitet skuter lir

120 EUR

Viti: 2000
02 Sht 18:01 Skuter , Kaçanik

Skuter

850 EUR

Viti: 2004
31 Gush 22:58 Skuter , Kaçanik

Skuter

450 EUR

Viti: 2008
31 Korr 17:50 Skuter , Kaçanik

Brrr

200 EUR

Viti: 2008
22 Qer 20:45 Skuter , Kaçanik

Skuter

Viti: 2014
20 Maj 13:51 Skuter , Kaçanik

Shitet Urgjent

Viti: 2008
26 Pri 15:57 Skuter , Kaçanik

shes skuter

240 EUR

Viti: 2008
24 Pri 11:30 Skuter , Kaçanik

shes. skuter

260 EUR

Viti: 2008
12 Sht 11:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Kaçanik

Skuter mondial 150cc

350 EUR

Viti: 2008
03 Sht 12:44 Skuter , Kaçanik

Shes skuter

300 EUR

Viti: 2008
23 Pri 12:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Kaçanik

Skuter 20 cc

200 EUR

Viti: 2010
23 Pri 12:05 Skuter , Kaçanik

Shitet shkuter 20cc

200 EUR

Viti: 2010
14 Pri 21:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Kaçanik

Motorr atv 50cc

150 EUR

Viti: 1999
31 Korr 23:18 Skuter , Kaçanik

shitet

600 EUR

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skuter | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione