Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | ER-5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki ER-5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 07:23 Sportiv , Klinë

Kawasaki er5

1 300 EUR

05 Korr 09:03 Sportiv , Klinë

kawasaki er500

1 200 EUR

Viti: 2000
03 Maj 20:26 Sportiv , Dardanë

Kawasaki ER-5

1 750 EUR

Viti: 2006
06 Shk 12:05 Sportiv , Vushtrri

Shes motorr

1 EUR

Viti: 2009
26 Tet 00:17 Sportiv , Prishtinë

Shitet urgjent kawasaki 500cc

850 EUR

Viti: 1995
10 Sht 05:02 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Znaqk motorr ari

100 EUR

Viti: 2021
18 Gush 15:47 Të tjera , Viti

Kawasaki

1 500 EUR

Viti: 2003
16 Maj 02:16 Sportiv , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
14 Maj 23:04 Sportiv , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
08 Maj 02:00 Kros/Enduro , Burim

Motorr

10 Sht 15:55 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet

950 EUR

Viti: 2003
04 Sht 13:27 Chopper/Coustom , Gjakovë

Chooper

1 500 EUR

Viti: 1998
24 Korr 22:32 Skuter , Besianë

Shitet Skuteri

Viti: 2020
18 Korr 15:57 Sportiv , Gjilan

Kawasaki ER-6N Pa Dogan 650cc

Viti: 2006
11 Korr 14:07 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2003
07 Qer 23:12 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Shes MOTORRIN

Viti: 2002
19 Maj 01:33 Sportiv , Mitrovicë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2008
25 Mar 16:08 Me katër rrota/ATV , Prizren

Motorr me 4 rrot

200 EUR

Viti: 2011
17 Jan 13:06 Sportiv , Gjilan

Motorr

550 EUR

Viti: 2017
29 Sht 18:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Kawasaki

Viti: 2008
30 Maj 18:34 Sportiv , Prizren

Motorr kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2006
27 Shk 16:38 Touring , Prishtinë

Kawasaki er-6n shitet

4 700 EUR

Viti: 2011
05 Mar 13:40 Sportiv , Ferizaj

kawasaki er 6n

5 000 EUR

Viti: 2013
16 Gush 00:34 Sportiv , Prizren

Kawasaki ER-5

900 EUR

Viti: 1998
23 Pri 10:45 Skuter , Prizren

Kavasaki 500cc

Viti: 1998
21 Tet 00:49 Sportiv , Gjakovë

Kawasaki

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki ER-5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione