Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | GPZ

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki GPZ | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Jan 22:00 Sportiv , Prizren

Motorr me rrym

1 EUR

30 Nën 20:40 Sportiv , Prishtinë

Kawasaki GPZ 500

1 300 EUR

11 Korr 13:06 Touring , Therandë

Shitet Kawasaki gjendje te rregull

400 EUR

Viti: 1985
29 Qer 19:12 Touring , Therandë

Shitet Kawasaki 650 cc

Viti: 1990
11 Qer 23:34 Sportiv , Kastriot

Kawasaki 750cc

900 EUR

Viti: 1989
01 Maj 14:38 Sportiv , Lipjan

kawasaki

1 EUR

29 Sht 14:33 Sportiv , Viti

Kawasaki gpz 750

900 EUR

Viti: 2021
05 Sht 10:10 Touring , Prishtinë

KAWASAKI 600GPZ ����

1 EUR

Viti: 1992
18 Gush 19:59 Të tjera , Gjilan

Gjilan

700 EUR

Viti: 1990
13 Gush 16:21 Sportiv , Therandë

Kawasaki GPZ 1000RX

900 EUR

Viti: 2000
22 Korr 12:26 Sportiv , Prishtinë

Shitet Kawasaki urgjent

200 EUR

Viti: 1997
08 Maj 01:59 Sportiv , Pejë

Kawasaki 750cc

600 EUR

Viti: 1990
05 Maj 20:20 Sportiv , Gjilan

SHITET OSE NDRROHET KAWASAKI 600cc

600 EUR

Viti: 1990
16 Mar 17:09 Sportiv , Rahovec

Kawasaki 600cc SHITET URGJENT

850 EUR

Viti: 1986
16 Mar 16:40 Sportiv , Rahovec

Shitet urgjent kawasaki gpz 600cc ✅

850 EUR

Viti: 1986
09 Jan 08:22 Sportiv , Prizren

Kawasaki gpz 600r

1 150 EUR

Viti: 1986
05 Nën 21:48 Sportiv , Rahovec

KasawakiGPZ600

850 EUR

Viti: 1995
04 Sht 17:48 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet

900 EUR

Viti: 2003
28 Gush 18:56 Sportiv , Vushtrri

Pjes per kawasaki Shiten

1 EUR

Viti: 1990
11 Korr 21:44 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2003
27 Qer 19:56 Sportiv , Gjilan

Kawasaki

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1995
18 Maj 23:22 Chopper/Coustom , Dardanë

Kawasaki

2 500 EUR

Viti: 1993
15 Maj 06:25 Sportiv , Rahovec

Kawasaki 750cc��������

850 EUR

Viti: 1990
05 Pri 22:40 Sportiv , Prizren

Kawasaki GPX 750

Viti: 1990
04 Mar 22:36 Sportiv , Ferizaj

urgjent

Viti: 1996
01 Mar 21:09 Sportiv , Prishtinë

urgjent

Viti: 1994
24 Dhj 11:24 Me katër rrota/ATV , Drenas

kerkoj 4 rrotsh me defekt

150 EUR

Viti: 2001
27 Tet 19:22 Sportiv , Gjakovë

Shitet Kawasaki GPZ 750 KB

900 EUR

Viti: 1991
21 Sht 15:27 Touring , Therandë

Motorr 650 cc

1 400 EUR

Viti: 1997
20 Gush 02:02 Sportiv , Prishtinë

Shitet 500cc mundsi ndrrim me cc mat tmadh

650 EUR

Viti: 1990
28 Korr 09:06 Sportiv , Gjilan

Kawasaki GPZ 500 ne shitje

620 EUR

Viti: 1994
24 Qer 20:11 Chopper/Coustom , Gjakovë

Kawasaki

1 600 EUR

Viti: 1996
21 Pri 12:27 Sportiv , Besianë

Matorr

Viti: 2008
15 Mar 01:33 Sportiv , Ferizaj

Shes kawaski 750 cc

1 500 EUR

Viti: 2002
06 Nën 13:32 Sportiv , Fushë Kosovë

shitet ose ndrrohet kawasaki zxr6 750cc

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
05 Gush 13:20 Sportiv , Gjakovë

kavasaki 750 cc

1 200 EUR

Viti: 2018
14 Maj 19:46 Sportiv , Fushë Kosovë

shitet kawasaki 750cc vergllat nuk dhez defekt i v

200 EUR

Viti: 1995
26 Pri 17:41 Sportiv , Besianë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
14 Pri 12:13 Sportiv , Ferizaj

shess ose ndrroj

450 EUR

Viti: 1986
07 Pri 18:19 Sportiv , Ferizaj

kawasaki GPZ 750

450 EUR Price Reduced

Viti: 1986
06 Pri 12:44 Sportiv , Ferizaj

shess ose ndrroj

650 EUR

Viti: 1986
23 Shk 15:15 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

ATV

9 000 EUR Price Reduced

14 Shk 15:28 Sportiv , Prishtinë

Shes motorr kavasaki

Viti: 1998
07 Dhj 18:02 Të tjera , Kastriot

KAWASAKI-Z-750

1 500 EUR

Viti: 2012
21 Nën 18:54 Të tjera , Prizren

Kavasaki Njnja

1 555 EUR

Viti: 1999
24 Tet 22:37 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shitet motorri

3 200 EUR

Viti: 2007
24 Tet 22:29 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2007
13 Tet 00:02 Sportiv , Pejë

shes kawassaki 750cc ndrrim i mundshem

1 200 EUR

Viti: 2000
03 Sht 23:28 Të tjera , Skenderaj

Kawasaki

Viti: 1996

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki GPZ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione