Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | KDX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KDX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Pri 13:29 Kros/Enduro , Gjilan

Krosi

1 000 EUR

Viti: 2003
29 Qer 22:21 Kros/Enduro , Prizren

URGJENT Kawasaki 125cc me dokumenta

550 EUR

Viti: 1996
06 Maj 19:56 Kros/Enduro , Prizren

krosi

550 EUR

Viti: 2000
05 Maj 17:20 Kros/Enduro , Prizren

shitet

600 EUR

Viti: 2000
05 Maj 17:20 Kros/Enduro , Prizren

shitet

600 EUR

Viti: 2000
05 Maj 11:38 Kros/Enduro , Prizren

shitet Krosi

550 EUR

Viti: 2000
05 Maj 11:29 Kros/Enduro , Prizren

shitet Krosi

550 EUR

Viti: 2000
29 Pri 20:53 Kros/Enduro , Prizren

125cc

Viti: 1990
03 Qer 23:22 Të tjera , Ferizaj

Matorr Kavasaki

Viti: 2017
02 Dhj 16:40 Kros/Enduro , Prizren

Kros-cross

1 000 EUR

Viti: 2000
02 Dhj 16:07 Kros/Enduro , Prizren

Kros -cross

900 EUR

Viti: 1999
24 Tet 15:49 Kros/Enduro , Ferizaj

Mini-Kross 125cc

380 EUR

Viti: 2009
20 Tet 12:55 Sportiv , Ferizaj

i ruajtur mir ne gjdnje shum te rregullt

1 800 EUR

Viti: 2004
29 Sht 16:14 Skuter , Klinë

Shes motorr ne gjendje te rregullt teknike

120 EUR

Viti: 2010
19 Sht 08:52 Kros/Enduro , Prizren

shitet kross

700 EUR

Viti: 1998
11 Dhj 22:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Kawasaki 125

Viti: 1992
04 Nën 15:27 Kros/Enduro , Gjilan

motor

659 EUR

Viti: 1992
11 Tet 16:16 Kros/Enduro , Dardanë

Shitet

800 EUR

Viti: 1999
09 Tet 20:09 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shes Kros Kawaskai 125

650 EUR

Viti: 1996
08 Tet 10:47 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes Kros Kawasaki

650 EUR

Viti: 1996
01 Tet 19:41 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes Krosin Kawaskai 125

650 EUR

Viti: 1996
10 Sht 11:55 Kros/Enduro , Ferizaj

Kawasaki kdx125 enduro

680 EUR

Viti: 1996
02 Gush 22:10 Kros/Enduro , Burim

Shes Kroosin

1 100 EUR

Viti: 1993
15 Korr 11:40 Kros/Enduro , Therandë

Kawasaki kx 125 full kross

1 700 EUR

Viti: 2007
11 Korr 10:06 Kros/Enduro , Viti

Kros kawasaki 125cc me dogan

Viti: 1994
18 Qer 14:57 Kros/Enduro , Gjilan

Kros kawasaki

650 EUR

Viti: 1992
17 Qer 14:07 Kros/Enduro , Ferizaj

Kawasaki kdx 125

900 EUR

Viti: 1996
18 Mar 12:26 Kros/Enduro , Mitrovicë

Shes kawasaki 125cc

Viti: 1994
18 Shk 10:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

U shit

855 EUR Price Reduced

Viti: 1992
07 Jan 00:48 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

cros

300 EUR

Viti: 2008
26 Nën 12:22 Kros/Enduro , Ferizaj

KAWASAKI FULL KROS 125Cc

850 EUR

Viti: 2000
16 Tet 17:15 Kros/Enduro , Ferizaj

SHESH kros

300 EUR

Viti: 2000
10 Tet 14:08 Kros/Enduro , Ferizaj

full kros ne gjendje te mir

1 100 EUR

Viti: 2000
20 Gush 21:24 Kros/Enduro , Besianë

Kros

Viti: 2004
14 Maj 21:46 Kros/Enduro , Therandë

kawasaki

550 EUR

Viti: 1998
01 Pri 02:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Kros

550 EUR

Viti: 2016
17 Jan 20:37 Me katër rrota/ATV , Viti

Kawasaki -03

3 000 EUR

Viti: 2003
05 Jan 02:56 Kros/Enduro , Gjilan

Motorr

600 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KDX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione