Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | KLX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KLX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:18 Kros/Enduro , Prizren

KAWASAKI HONDA YAMAHA

2 750 EUR

20 Shk 17:39 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi

550 EUR

Viti: 1988
25 Sht 00:57 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi

750 EUR

Viti: 1989
05 Sht 13:11 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

shitet traktori INTERNACIONAL 535 NDRRIM ME MOTORR

3 200 EUR

Viti: 2017
01 Gush 19:14 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet kavasaki 650cc

690 EUR

Viti: 2004
20 Qer 21:45 Kros/Enduro , Dragash

Kawasaki

1 EUR

Viti: 1987
16 Dhj 14:15 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros Kawasaki KLX

1 300 EUR

Viti: 1997
23 Sht 12:48 Kros/Enduro , Ferizaj

SUPER KROS

1 500 EUR

Viti: 1996
07 Pri 21:27 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

250cc

850 EUR

Viti: 2010
16 Sht 13:25 Kros/Enduro , Prizren

Shes kawasakin 250 cc ngjendje trregullt

1 400 EUR

Viti: 2000
20 Mar 08:27 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet Kawasaki Cross. 250. 4 Takt

2 300 EUR

Viti: 2006
19 Mar 20:54 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet Kawasaki Cross. 250. 4 Takt

2 300 EUR

Viti: 2006
19 Mar 19:41 Kros/Enduro , Gjilan

Kawasaki Cros 250, 4 Takt

2 300 EUR

Viti: 2006
08 Jan 18:08 Kros/Enduro , Ferizaj

kavasaki

2 200 EUR

Viti: 2009
27 Gush 19:24 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Kavasaki

Viti: 2004
12 Gush 13:10 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2009
09 Qer 12:36 Kros/Enduro , Prizren

Shitet kawasaki

1 600 EUR

Viti: 2002
26 Jan 11:08 Kros/Enduro , Ferizaj

Urigjent Kawasaki 250 full kros 2taksh

Viti: 2004
27 Sht 12:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

kawasaki kx 250

1 300 EUR

Viti: 2000
28 Korr 20:53 Kros/Enduro , Shtime

Shiten dy motorra

Viti: 2009
03 Korr 17:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

SHITET SUZUKI 450CC FULLCROSS

Viti: 1997
20 Pri 23:46 Me katër rrota/ATV , Viti

Kawwasaki 250

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KLX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione